Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

milli11

Pre ttff. Podla mna v pohode, ak maju rovnake plany. Ja som chodila s o 10 rokov starsim chlapom. Vsetko bolo fajn, ibaze pokial ja som chcela este nezavisly zivot, diskoteky, vylety, on chcel zo mna urobit zienku domacu, aby som sa mu starala o domacnost. Ale ked som mu navrhla, ze ja sa vzdam diskotek a volnosti a budem sa starat o jeho domacnost, ked si ma vezme, to uz odmietol. On chcel vlastne aj slobodu aj full service, proste rozmaznany stary mladenec. Dost nezlucitelne. Preto sme sa nakoniec rozisli.

ttff

a co vravite na 8 rocny rozdiel? dievca ma 19 rokov, a chalan 27. a hacik je v tom ze je zenaty, no rozvadza sa, a ma dieta. aky je vas nazor na to ? a to dievca nie je dovodom rozvodu potom

podobne

mam rovnaku skusenost ako ty zamilovala som sa a on ma okaslal po kratkej dobe je to stale rovnake nemoze to vyjst v nasom veku o tolko mladsi partner

roxentta

20 ročný rozdiel nevydrží. Bude ťa to veľmi bolieť, ale skonč to a manželovi nič nehovor. Prežiješ to. Nájdi niečo pekné na svojom mužovi, skús sa premôcť... alebo ak nie, zostaň sama, ale od mladého choď preč.
Určite nie dieťa a nečakaj večnú lásku.
Ešte keby si mala o 10 rokov menej, dá sa - ale takto nie. Čoskoro príde menopauza... a chlapec v 30 bude mať svoj vrchol. Budeš sa o neho starať a aj tak odíjde a veľmi ti ublíži. Radšej to skonč teraz ty, ako za 5 rokov nechá on teba nejakým škaredým spôsobom.
Ver mi, že ťa to skôr prebolí.
Vlastná skúsenosť :o(

Sex Godess

Tato hlupa zenska mi pripomina rozmyslanim moju matku. Akoby som citala jej myslienky.

Az na to, ze moja matka nerobi caviky s 19 rocnymi.

líštička

Ja sa netrápim kvôli nej, ja sa trápim kvôli tomu dieťatku. Jedna vec je mať vzťah s mladším mužom, fajn, v pohode, nech si užije, kým má čas. Ale zbytočne priviesť na svet dieťa, ktoré bude možno postihnuté a o ktoré sa ten chlapec určite nebude chcieť postarať, je nezodpovednosť.

líštička

Čo znamená pár rokov? Skutočne si odhodlaná rodiť v 45 rokoch? Riziko Downovho syndromu u dieťaťa je pri ženách nad 45 vyššie 16 krát! Samozrejme, je to tvoje rozhodnutie. Ak veríš tomu, že tvoj mladý milenec by bol ochotný žiť so ženou, ktorá by už mohla byť babičkou a starať sa o postihnuté dieťa, tak veľa šťastia.