Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlivost?

Príspevok v téme: Ziarlivost?
Majka1112

Ahojte,

chodim s priatelom nieco vyše pol roka,
Ide o to, že dokym som s ním nechodila,chodila som po diskotekach,s kamoškami na kávičky.Odkedy som s ním,prerušila som všetky vzťahy s kamoskami,jemu sa nepáči ani jedna,o kazdej si myslí ze je k***a,aj ked to nie je pravda,proste na nich žiarli,a preto nemozem nikde chodit,hned ako mu oznámim že idem niekde s kamoškami,hned začne so scénami,ked mi napíše nejaka kamoška ihned sa nahneva,nemyslela som si nikdy ze moj priatel bude ziarlit aj na kamaratky..ked chcem ist niekde s rodičmi,musim mu to oznámiť,vraj že sa bojí,ale je to len výhovorka,on mi nikdy nic neoznamuje,len ja som povinná robit vsetko ako on chce....Poradte,je to prehnaná žiarlivost?

hassy

majka tak toto poznam velmi dobre, mala som takeho chlapa dva roky a bolo to nieco strasne...zo zaciatku nic nic az pomaly ma zacal obmedzovat uplne, a ja som si to vobec neuvedomovala. a potom ked som si konecne uvedomila ze co robim, ze s najlepsou kamaratkou som nerozpravala pomaly mesiac, som sa mu snazila postavit. prosila som, plakala som, kricala som - nic nepomahalo...tak som zacala robit to iste co robil aj on mne. " nejdes na futbal. nejdes na pivo s kamaratom. kamarati su ti prednejsi ako ja? chod ale uz sa nevracaj" aj ked mi to bolo proti srsti mu take rozpravat, inak to neslo, nakoniec si uvedomil ze co robil a prestalo to...no ale happy end to aj tak nemalo stroskotalo to na inych problemoch...

na chalapa treba ist tvrdo..

janka24

no a preto sa tu jeden chalan stažuje,že ked ma babu,že sa boji toho,že si vela v živote neužil.Dalši ma babu a ju obmedzuje a ona ma slobodu...s tým treba spravit hned poriadok...už na začiatku.Tým,že máš vztah neznamena že si prišla o svoju slobodnu volu...

kajka01

je to obmedzovanie...sprav s tym nieco hned...hlavne ked on nerobi to, co vyzaduje od teba
je to az chore z mojho pohladu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziarlivost? - Fórum - ZDRAVIE.sk