Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rema 1000

Príspevok v téme: rema 1000
mavaruna

Ahojte,
zajtra idem na pohovor k ..riatitelovi, neviem ako ho mám nazývať, pretože som našla inzerát, že hľadajú predavačku, tak som zašla do predajne a povedali mi, že tam doobeda bude. Teraz sa chcem spýtať:
1,mám 16 rokov (v auguste sedemnásť), nie je to vekový problém, pokiaľ chcem brigádu? som dosť komunikatívna a pekného vzhľadu
2, ako mám zapôsobiť? mám skúšať ,,ženské zbrane"? Je to totiž muž a povedala som si,..nikdy si to nevyužila, tak prečo nie...nie je to blbosť?

florianik

..už v 16 chceš začať využívať "ženské zbrane" - aj keď "len" výstrih na získanie obyčajnej brigády?
No radšej nechcem vedieť, aké "ženské zbrane" budeš využívať ako dospelá na nájdenie si normálnej práce..
No asi som dosť mimo, ale mne to príde choré.. a to mám 22 a tiež zrejme nemusím nosiť vrece na hlave...ale v živote by som sa k niečomu takému neznížila..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.