Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velky cierny lietajuci hmyz

system

dlhozobka je skor cesky nazov, inac sa tomu vravi lisaj marinkovy a je to hmm ako by som to spravne nazval, nieco ako nocny motyl ktory liera cez den :P Oblubeny namet pre makro fotografov, sfotit ho je umenie :P

lost

Tibicen plebejus ci aj cicada sa tomu tusim hovori :) napr v spanielsku.. coskoro mozno aj u nas :D pri takomto oteplovani :P

nicolette

my mávame zas v byte z času na čas taký čierny hmyz, lieta a aj lozí, zdržiava sa na stene, zemi a pri zdrojoch svetla, a mám pocit, že to aj štípe a vydáva to občas zvuky ako bzučanie a dostáva sa to do bytu z vonku, väčšinou, keď máme otvorené okno alebo balkon... nie je to nejako extra veľké... nie, nie je to hádanka, ale ja skutočne naozaj neviem, o akú háveď by sa mohlo jednať :D poraďte, čo to môže sakra byť??! :)

3nttt

ta (pravdepodobne) dlhozobka nam uz vyse 5 rokov opeluje kvetiny na balkone :) je to nas sukromny kolibrik :) aspon ze uz viem ako sa vola :)

Elektron

Uz asi pred tyzdnom som zpozoroval ze sa k nam do poukladaneho dreva volaco ide zahniezdit. Potom som si vsimol ze z jednej metrovice je doslova "odhryzene" a pod nou je kopka pilin a ked som videl ten hmyz, myslel som, ze to je volaky cierny srsen alebo co. Velmi som sa toho bal. Podla fotiek je to jednoznacne drevar fialovy. Mna by len zaujimalo ze ci je nejak nebezpecny alebo nie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velky cierny lietajuci hmyz - Fórum - ZDRAVIE.sk