Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Casto cikam

Príspevok v téme: Casto cikam
anonymkaxxx

Pijem dost casto preto mam mozno problem s mocenim. chodim na wc asi dva krat za polhodinu,niekedy vydrzim aj 45min neist ale malo kedy.a ked nejdem hodinu tak to je uz hroza.dokonca aj ked idem po 15min tak ma tlaci riadne mechur a vycuram mozno aj viac ako som vypila.cukrovku asi nemam , na testoch som bola asi pred dvoma rokmi a nezistili:)ale ma to uz dost otravuje stale cikanie,horsie ako tehotna:Dma napadlo ci na to nevplyva aj antikoncepcia.ak niekto viete poradit a pomoct napiste mi dakujem. mail k.kanckova@centrum.sk

Jannn

Ja by som chodil každú pol hodinku, ale radšej vydržím, aby som to nemusel riešiť ako zdravotný problém. Len tip.

anonymkaxxx

a este mam problem s busenim srdca, zvykne mi par krat za den tak silnejsie buchnut ale niesom si ista ci to srdce alebo len v hrudi nieco,ale myslim ze srdce,aritmia by to byt nemala mam len 17:) a uz sa to deje asi vyse mesiaca takze to by som mala uz nejaky problem. nemoze to byt aj stitna zlaza?ta tiez nejak posobi na srdce a aj na mocenie(alebo oblicky) nie? zatial dakujem za prispevky ,. vazim si to..

Kikiriki2010

o cukrovku ist nemusi, to vyzera, že ti chyba hormon, ktorý naraba s udrziavanim tekutin v tele, vola sa to renálny diabetes s klasickou cukrovkou nema nic spolocne, lieci sa podavanim chybajuce hormonu

mjanik

buď piješ veľa vody,liečba je jednoduchá,pi menej vody,alebo piješ menej,potom máš slabé obličky,dajú sa dobre posilniť akupunktúrou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Casto cikam - Fórum - ZDRAVIE.sk