Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tenisová raketa potrebujem poradiť..

lost

neni zac.. noo ja som si moju druhu kupoval v obchode, a povedal som im moj limit, a ukazali mi dve a potom ze ktora mi lepsie "sadne".. aj nieco kecali o funkciach a tak, ale nerozumel som ani slovo :D
ale cim lahsia tym lepsie asi, potom sa s nou aj lahsie striela, len netusim ako si clovek vsimne tych -13gramov (prva v porovnani s tou druhou)
Tam ako vidim je nejaka ina konstrukcia tych rakiet, asi material iny.. ale z toho nazvu ze RAPID, to znie ako keby bola "agresivnejsia" :D mozno dokaze silnejsie/rychlejsie odpalovat :)

lost

Vyzeraju podobne :)
Len ta prva ma o par gramov menej..

Ale ktovie ako je to s tou tuhostou (pri druhej to nepisu)

Ten obal na raketu (celu), by mal by ku kazdej, aspon ked som kupoval za 300Sk v Tescu tak tam bol obal :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.