4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: 4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?
opalka

V stredu mam promocie
moj partner je casovo velmi vytazeny, preto o tom vedel dost dopredu,akurat presny cas sa upresnil pred tyzdnom
samozrejme, v ten den uz nieco mal naplanovane

povedal, ze to zrusi.... a posledne 4 dni placem pret,ze to nezrusil,ale posunul trosku neskor

cely rok makam, staram sa o nas, nemzem naplanovat nic,lebo stale nas cas zavisiod neho,tak som ymslela, ze asponv den promocii,ked tam bude cela rodina bude so mnou bez toho,abyniekam odbehol,alebo odisiel skor....

som strasne sklamana, chcela som od neho jeden den....a odpovedou bolo,ze ho to mrzi, ze tam bude...ale potom ma nieoc, co ma uz slubene... ale takto je to vzdy... vzdy ma prednost niekto iny a vzdy ho strasne mrzi,ze ma sklamal...

neviem,ako sa mam zachovat, povedala sommu,ze ak tam nema byt s nami cely cas, nech tam ani nejde...

neviem,ci sa to da pochopit,ako to citim... nechcem ,aby to vyznelo, ze robim vedu z toho,ale naozaj stojim za nim cely cas a jeden den ma ist o mna....

siamej

no ty si tu pisala, ze ak chlapec zajtra nepride s nejakym riesenim tak odchadzas. to vyznelo dost fatalne :) tak my sme len ta to reagovali predsa.

promocie

Objektivny nazor :
uzi si promocie s rodinou bez priatela...a potom ho niekedy prekvap romantickou vecerou pri svieckach u Vas doma...lepsie a romantickejsie ako spolocny obed s rodinou a priatelom dokopy :-)

opalka

usinko pochopila

byvams nim preto, a soms nim pret,lebo taketo veci clovek zisti az casom,ze naozj nie je prvorady... v prvy dne vztahu to nezsitis, ani po roku mozno....

a urcite som sem nepisala preto,aby som na zaver 30 tich vasich prispevkov urobial zaver v mojom zivote a rozodla sa...bolo mi tazko,ako zenam tazko byva a mozno sm chcela nejaky nazor objektivny

usiko

to promocie

ale tu nejde iba o tieto promocie, keby slo, tak cert to ber...tu ide o to, ze cely ich vztah je takyto, ze ona robi vraj vsetko pre jeho stastie a pre neho je prednejsie vzdy nieco ine....

slobodnaa

Nepodmieňuj svoje šťastie názormi okolia, jednoducho nerieš. Inak sa nikam nedostaneš a nikdy nebudeš šťastná, ľuďom sa stále nebude niečo páčiť na tebe alebo na tom ako žiješ. Potrebuješ si svoje konanie odobriť súhlasom okolia? Nie. Alebo áno? Nikdy by som vážne rozhodnutie vo svojom živote nekonzultovala s cudzími ľuďmi, nerobím to ani s blízkymi. Iba ak si nie ešte rozhodnutá, čo značí že máš pochybnosti a z týchto pochybností ťa má a musí vyviesť tvoj partner a nie okolie! Pozor!

promocie

Ani jeden vztah nie je idealny, ale je potrebna dovera, tolerancia, uprimnost.Ak Ti inak neublizuje, klape Vam to v milovani, je pozorny, nezny, starostlivy, citis, ze Ta naozaj miluje, neponizujete Ta, nie je chorobne ziarlivy, nebije Ta, nenadava na Teba, nepodvadza Ta a netravi volny cas s kamaratmi namiesto Teba, tak to zbyotcne prezivas a riesis.
On si ma chce vziat obaja sme teda chceli.Chceli?To znie akoby si mala pochybnosti...A ak mas take pocity ako pises,co tak odstahovat sa?Ved partneri mozete byt aj nadalej, bez spolocneho byvania...

opalka

on si ma chce vziat, obaja sme teda chceli

chceme mat deti a tesime sa

ale mne strasne umocnuju obavy, ze nechcem mat cely zivot pocit, ze som sama a robim vsetko len preto,aby on bol stastny

a nie ze by som sa baal byt sama, bojim sa byt bez neho, bez toho jedine kviti, na ktore mi teraz slunce sviti :)

uvedomi si,ako mi to padne, ked mu to jasne vysvetlim.... len to rieisme uz prilis casto sa mi zda