Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prsia - silikonove implantaty

Dominika La La La

te vsetci,co sa zaujimate o zvacsenie prsnikov.Chcem Vam opisat moj pribeh,ktory ma uz rok dusi a neviem sa dopatrat spravodlivosti.Velmi dlho som vahala,ci to niekedy rozpisem ale preco nie,mozno niekomu napomozem v rozhodnuti.Rozhodla som sa pre plasticeho chirurga NORBERTA RACZA presne pred 1rokom aj 2 mesiacmi..Nastal den D...po operacii ma prebudili,citila som neskutocne stipanie lytka..Sestricka sa mi pozrela na nohu a zhrozene zavolala lekara.Nedalo mi to,tak som sa pozrela na svoju nohu.Bola tam VYPALENA DIERA ...CIERNA SPALENA DIERA DO HLBKY !!Kazdy 2 den som cestovala s pooperacnymi bolestami 30 km na prevazy 3 tyzdne.Nehovorim o tom,ze som doma nevedela absolutne existovat nakolko rana bola od spodku lytka..Odovodnene mi to bolo tak,ze je to velmi vzacny pripad ktory sa mu este neprihodil..Fajn, ale ta snaha dat mi nohu do poriadku bola NULOVA!Vyplnenie vlastnym tukom?hm..docastny pokus,ale treba to opakovat a aj tak po case sa ten tuk vstrebe a bude vyzerat tak isto..Velka jazva a noha ako keby mi z nej odhryzol pes kus masa!Ale o tom po tom..Aby toho nebolo malo,isla som na operaciu znicit moj komplex z prsnikov nakolko moje prsia boli nesumerne (jedno vacsie ako druhe a este k tomu ovisalo)moje prsia po roku aj 2 mesiacoch po operacii nevyzeraju o nic lepsie akurat ze su o cislo vacsie.Prsnik mam stale odlisny od druheho,ovisa mi a hambim sa sama pred sebou pred zrkadlom.Dokonca ich mam oba zvlnene co mi bolo odovovodnene mojim schudnutim (5kg) Do certa,zaplatila som cez 2000 € za co?za ujmu na zdravy a hlavne na mojej psychyke!Spravodlivosti som sa dodnes nedocakala.Tak aspon takto..moje fotky vam kludne zaslem!Ludia,davajte si POZOR akemu ,, odbornikovi,, sa zverite do ruk.Rozhodne za mna a vsetku tu bolest ktorou som si presla NEODPORUCAM Norberta Racza!!!!!

bodynka

vebe chirurg povie aj mozne rizika a kazda baba dostane brozurku a tam si to precita.
Ak sa nieco stane firma na imlantaty ma dozivotnu zaruku, takze si platime potom uz len operaciu, co je o polovicu mensia cena ako prvy raz. Ja sanebojim moznej vymeny . Telo sa meni a skor je vymena nutna z estetickeho hladiska .

ikuska

jednoduchu kto chce si da a kto nie tak nie...

ja nechapem takych ludi co sa montuju do veci, do ktorych ich nic nie je...
za to,ze niektore baby chodia ako ich Boh stvoril ako hotove strasidla:,, v pohode ja to beriem´´ je mi to uplne ale uplne jedno!!!
ale nech sa nestaraju o inych, ktori nie su zo sebou sppokojni a staraju sa sa o seba.Chodia ku kadernickam, kozmetickam estetickym chirurgom..kupuju si kozmetiku, cvicia... proaste chcu byt pekne a sexi...

a ini potom hovoria, ake su ryzika...co sa im moze stat,atd, ja si myslim ze to uz kazdy aj tak vie a si je vedomy toho co podstupuje..

vebe

Pytala si sa, ci su silikony do konca zivota, alebo ich treba menit. Skor ako sa definitivne rozhodnes pre silikony pozri si dokument, co vydala FDA, ktory sa tyka rizik a moznych neskorych komplikacii a nasledkov po implantacii silikonovych implantatoch. Analyzy ukazali, ze asi 1/4 zien, ma po operacii skor ci neskor niektoru z mozynch komplikacii. Z dlhodobeho aspektu sa predpoklada, ze v priebehu 10-15 rokov prakticky kazda zena po implantacii silikonovych implantatov bude potrebovat dalsi operacny zakrok, ci uz vybratie implantatov, alebo nejaku korekciu, alebo vymenu. Takze odpoved na tvoju otazku je, ze silikony, kotre si teraz das voperovat nie su dozivotne a ze v buducnosti by ta cakal dalsi operacny zakrok. Nikoho od silikonov neodhovaram, odporucam ale pred definitivnym rozhodnutim precitat aj literaturu, ktora sa venuje komplikaciam a dlhodobym nasledkom a az potom sa zvazit vsetky pre a proti. Samotny operater chce implantaty zavadzat, takze on bude hovorit manjma o tom, ake je to bezpecne a ake budete pekne. Lenze vy chcete byt pekne s peknymi prsiami aj o 20-30 rokov, tak rozum do hrsti.

emma123

ved ja chcem tie silikony kvoli sebe,
mam 22 rokov a teraz hociaka 16tka ma vacsie odo mna,
chcela by som mat vacsie prsia bo postavu mam peknu som chuda
ozaj tie silikony su uz dokonca zivota? ci sa musia menit

henka8292

neviete ci robi cerven aj v roosveltovej?ja nechcem ist do novamedu lebo som zistila ze jedna sestricka tam je z mojho okruhu znamych...celkovo dali ste sa nejaka operovat v statnej nemocnici?kolko vas to vyslo?

kleo555

ze Valdman je jeden z najlepsich??..ze haha...fakt na zasmiatie..mne vyberal znamienka a ostali mi take jazvy ze dakujem pekne..od inej plastickej chirurgicky mam uplne malicke ani ich neviudno a od neho 2x take velke...a jednej zanmej robil nos, a dopadla tak ze ho ma strasne tenky, a tazko sa jej dycha..neviem ako s prsiami ...ale k nemu radsej nie

inak doktori v Chirmede v KE su dobri...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prsia - silikonove implantaty - Fórum - ZDRAVIE.sk