Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bazen + mykoza

Príspevok v téme: bazen + mykoza
cajik

mnoho z nas trapi podobny problem - ako nedostat mykozu v bazene.. tusim tu uz bola nejaka taka tema ale neviem ju najst.. mate nejake rady, odskusane recepty, co by pomohlo ako prevencia? obcas by som v lete rada zasla aj na kupko :)

napadlo ma, ci by neboli dobre nejake volnopredajne vaginalne kapsule s laktobacilmi, ak take nieco existuje ?

akinom007

no tak ako ti povedala "usiko" ma ckstu pravud, takze dalej sa nebudem rozpisovat lebo by som sa opakovala:)
cize zvonka ziadne lactacyd alebo saforele nepomoze!
a taktiez mala pravdu aj s rosalginom!
po nom treba nasadit kuru s lacotbacilmi lokalne! kazdopoadne!
mne sa pri kupani ako prevencia osvedcili kupacie tampony Senta a nasledne apson 2-3 dni po kupani na noc cipky s Lactobacilom bud LACTOVAG alebo Gynoflor. A ci sa po otm kupani umyjes cistou vodou alebo Lactacydom je uplne jedno

vevericka

kedze montaznici otvorili tuto temu nanovo:).. vraj existuju kupacie tampony, su napustene specialne len na kupanie nie na menstruaciu, ale citala som niekde nejakeho gynekologa, ktory tvrdil, ze sa daju nahradit klasickym menstruacnymi namocenymi v olivovom oleji

sado

Ponúkame montáž a rekonštrukciu elektrických rozvodov pre bazény, montáž automatických chemických dávkovačov,hladinové snímače a automaty dopúšťania vody v bazénoch a nádržiach. Taktiež meranie a chemickú úpravu bazénovej vody a jacuzzi. Po dohode robíme aj pravidelné údržby bazénov. Ďalej sa dočítate o rôznych zaujímavostiach ako napr. o kráľovy mobilov HTC HD2 a tiež niečo pre programátorov začiatočníkov, ale aj pokročilých. Jedná sa o programovanie mikrokontrolérov na platforme ARDUINO. www.elektrobazeny.sk

Dračí zub

cajik: Do bazenov sa nedava chlor, to by aj taky analfabet ako ty mal vedieť. A ked ste tu vsetci taki mudri, tak si poradte sami.

usiko

nechajte Draci zub na pokoji...on si mysli, ze ked chlorovana voda neurobi nic jeho pipiku, tak neurobi nic ani nam....:-)) a este tomu aj veri....:-)))

cajik

draci zub, aky iny problem prosim ta ?
ked ides do bazena, nemas potom suchu pokozku na celom tele ? lebo normalne clovek ano.. a ked si predstavim co chlor spravi s mojou posvou, tak dakujem pekne. zabije cele prirodzene prostredie v nej, a tym padom sa moze rozmohnut mykoza. truľo

macka26

draci zub

neviem co sa dava do bazenov, ale su to rozhodne chemikalie a tie dokazu narusit prirodzene prostredie v posve a to je zivna poda pre mykozu, tak asi nemas celkom pravdu. lebo keby si mal, to by znamenalo, ze s mykozou pojdem na plavaren a odidem bez nej a nie naopak :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bazen + mykoza - Fórum - ZDRAVIE.sk