Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zamaskovat prsia

lentilka25

Tam, kde som to videla, to tusim stalo do tych 10 €, ale neviem, kolko kusov v baleni to bolo.

pre Well: no, nie je nic prijemne, ked sa ti chlapi pozeraju namiesto do oci na prsia. Trciace bradavky si okamzite kazdy vsimne a nepoznam zenu, ktorej by bolo prijemne, ze jej na ne kazdy cumi. A myslim si, ze je to aj dost nevkusne a niekedy to moze posobit dost lacno.

jancecka

ja som o tom vôbec ešte nepočula :D a zohnala by som to niekde aj normálne v obchode? nie len cez net? napríklad v spodnom prádle by to mohli mať? alebo kde?

Well

Kocky......to myslite vazne,ze sa vam to nepaci a chcete to zakryvat???
To sa vam akoze pacia len take kopceky bez toho najpdstatnejsieho co zenu robi zenou??
Nechapem ale v pohode.

zebra108

pozerala som na sexyzenu tam stoja 10 eur ale na mimibazar.sk som nasla take iste za polovicnu cenu viac kusov v baleni a aj take co sa daju viackrat pouzit

lentilka25

Minule som niekde v Eurovei v BA videla take specialne nalepky na bradavky presne na tento ucel. Tusim to bol obchod Reserved. Ale urcite to najdes aj inde. Takze to existuje.:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zamaskovat prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk