Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nudapláž - tam dole spáleny

wreck

andii, nekradne sa tam o nic viac, nez na beznych plazach. co moze hrozit, aj ked som sa s tym nestretol, su naletove, akoze zaaaaabavneeee, akcie nastrocnych, ktori ti mozu napriklad skryt saty. ale skor by som povedal, ze ak tam taki pridu, tak najma okukavat zeny.

ludia tam chodia zvycajne s niekym, ale nie je nic vynimocne ani osamely chlap. osamele zeny, pochopitelne, ovela menej.

slnko je urcite bezpecnejsie a najma zdravsie, ale len ak vacsinu casu budes v tieni. v lete sa opalis aj tak.

nemyslim, ze ti tam nieco hrozi. je to uplne skvele a prirodzene. ved sa len zamysli -- ides sa obliekat do vody? :) chcelo to cas, ale pred osmimi rokmi som to konecne skusil a odvtedy som na sebe nemal plavky. nemusis ist ani na specialnu plaz. miesto si najdes pri akejkolvek vode. odporucam skor rano do 9-10 alebo potom podvecer od 16-17. tyzden, a si ako karamelka. :)

andii

Viem, že otázka sa Vam bude zdat trosku od veci, ale chcem sa spytat, ci ludia na taketo plaze chodia vacsinou sami,alebo s niekym, ci sa tam kradne a pod...ide mi fakt iba o opalenie sa a slnko mi pride bezpecnejsie ako solarium. Dakujem

janekMY33

ja bych sa natrel ja na take plaze chodim a musim povedat ze az po 5 rokoch som dosiahol hnedu farbu aj tam do vtedy iba spalene a hned sa to osupalo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.