Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

ifikoe

a este k tym americanom-Americania maju silne zavapnene zuby od narodenia ,pretoze vo vsetkom jedle maju pridane vitaminy-viem o tom lebo s nimi zijem takze slovensky narod este dlho bude mat nahnedle zuby pokial sa nenauci prestat krmit deti po 2 rokoch mliekom a cukrom/bielym.Ziadny rozumny american neda svojmu dietatu ziadny cukrik alebo sladkost/ziadne mlieko v noci a umyva mu zuby od batolata/ked je este bez zubov.ziadny sladeny caj alebo malinovku,mineralku-ziadnu colu.normalne americke deti piju vodu/europania maju colu z ameriky-z toho sa kazia zuby najviac-ale oni ju piju malokedy.

ifikoe

a nepouzivaj ziadne bielidla z lekarne alebo nebodaj kupene cez internet-rozozeru ti sklovinu a budes mat po zuboch
.Ak si myslis ze soda po 3 dnoch ti nevybieli zuby,bud ich mas slabo zavapnene/z nadmerneho pitia mlieka v detstve/tak lepsie si ich dat vybielit tvojmu zubarovi

ifikoe

najlepsie a odskusane je umyvat zuby sodou bicarbonou.Len nechapem preco este nikto na to neprisiel.ja mam 50 rokov a mam krasne biele zuby a nikdy som nepouzivala zubnu pastu ani nikto z mojej rodiny.Vyskusaj-nedas za to nic a este soda bicarbona odkysluje organizmus tak ak mas vyrazky ale bo akne tak sa ti aj plet vycisti

Tusan

No, Katka, to ti neviem povedat takto dopredu. :) Ten datum Maj 2012 je len pri pasikoch Supreme, ostatne pasiky maju prave teraz datumy November 2012. Skus mi napisat na mail, ktory je v e-shope a ja sa ti ozvem spätne a nieco vymyslíme ;)

katka1402

Tusan

a kedy budeš najbližšie predávať balenia s trvanlivostou dlhšou? alebo vždy to vyjde na necelý rok? lebo to bude asi dosť skoro zas si ich bieliť po takom kratkom čase.

Tusan

Zalezi to podla druhu pasikov (cize podla ich bieliacej sily), podla veku cloveka - cize aj veku tych zazltnutych mikrociastociek POD sklovinou. Ale v mladom veku urcite ano. Na "tetracyklinove zuby" by ale asi nezabrali napr tie najslabsie Vivid pasiky. Na to uz treba niektore z tych najsilnejsich.

lenockka

to tusan ale trochu by to malo vybielit aj take "tetracyklinove" zuby, nie ze do biela, ale zosvetlenie by malo nastat,nie?

Tusan

To: Crest
Tak moze to byt aj tym tetracyklinom, alebo jednoducho uz casovym opotrebovanim zubov, genetikou. Ak clovek nema geneticky danu zakladnu farbu zuboviny ako bielu, tak ju nikdy mat nebude, ziadne bielenie mu to nezaruci. Ta sanca na nevybielenie ako hovoris, je tam naozaj velmi nizka. U ludi do 35 rokov je vybielenie u skoro 100% ludi, ktori nemaju nejaky vazny problem so zubami alebo neuzivali tetracyklinove tabletky. Ale ten bieliaci efekt pasikov Crest je proste uz overeny trhom, dlhorocnym opakovanym pouzivami skoro vsetkych Americanov, tam to pouziva kazdy kto nebyva niekde na farme. :) Tak ma mrzi ak to tebe nahodou nezabralo tak ako si ocakavala no. Moze to byt kvoli tym veciam, ktore som hore spominal.

Tusan

Katka, v pohode v pohode. 1. 3D znamena marketing...:D Ale nie no, je to vlastne zmena dizajnu baleni celej série Crest a samozrejme aj z casom nadobudnutych skusenosti Crest-u atd aj nejake vylepsene vlastnosti oproti tej starsej sérii Crest. Supreme pasiky do 3D White série nepatria, ale to iba preto, lebo tieto sa nedaju volne v obchodoch kupit (predavaju ich len zubari). Pasiky professional effects maju oproti pasikom Supreme iba jednu jedinu vyhodu-maju advanced seal technologiu, cize drzia na zuboch akoby boli lepidlom prilepene, zatial co Supreme tak prilepene nedrzia, ale drzia, to staci na bielenie. :) Inak su kompletne vo vsetkom lepsie a ucinnejsie Supreme, preto su aj o nieco drahsie.
2. Trvanlivost momentalne predavanych baleni je Maj 2012, takze vydrzi aj keby si polku pouzila az o necely rok. A samozrejme moze sa to takto robit. Vela zakaznici dava spätnú väzbu, ze uz po pouziti tretiny balenia mali take biele zuby ako predtym na konci balenia professional effects :). Takze ten efekt tam v polovicke balenia urcite uz davno bude.
3. Mozes to pouzivanie 1 alebo 2-krat striedat. Odporuca sa skusit 2-krat denne kym to ide, potom ked sa dostavi nahodou docasna citlivost zubov, vtedy sa uz oplati obmedzit na 1-krat denne. 1-krat denne je tiez dostatocne, kedze professional effects, ktore su o dost slabsie ako supreme sa pouzivaju tiez 1-krat denne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biele zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk