Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

ifikoe

a este k tomu Crestu-zaujimalo by ma kolko na nom zarabaju slovenski podnikatelia pretoze to stoji par halierov a niekto na tom zaraba majland-znicis si tym celu sklovinu,budes mat citlive zuby a nakoniec sa nedoplatis u dentistu-takze moja uprimna rada-NEPOUZIVAT-

ifikoe

a este k tym americanom-Americania maju silne zavapnene zuby od narodenia ,pretoze vo vsetkom jedle maju pridane vitaminy-viem o tom lebo s nimi zijem takze slovensky narod este dlho bude mat nahnedle zuby pokial sa nenauci prestat krmit deti po 2 rokoch mliekom a cukrom/bielym.Ziadny rozumny american neda svojmu dietatu ziadny cukrik alebo sladkost/ziadne mlieko v noci a umyva mu zuby od batolata/ked je este bez zubov.ziadny sladeny caj alebo malinovku,mineralku-ziadnu colu.normalne americke deti piju vodu/europania maju colu z ameriky-z toho sa kazia zuby najviac-ale oni ju piju malokedy.

ifikoe

a nepouzivaj ziadne bielidla z lekarne alebo nebodaj kupene cez internet-rozozeru ti sklovinu a budes mat po zuboch
.Ak si myslis ze soda po 3 dnoch ti nevybieli zuby,bud ich mas slabo zavapnene/z nadmerneho pitia mlieka v detstve/tak lepsie si ich dat vybielit tvojmu zubarovi

ifikoe

najlepsie a odskusane je umyvat zuby sodou bicarbonou.Len nechapem preco este nikto na to neprisiel.ja mam 50 rokov a mam krasne biele zuby a nikdy som nepouzivala zubnu pastu ani nikto z mojej rodiny.Vyskusaj-nedas za to nic a este soda bicarbona odkysluje organizmus tak ak mas vyrazky ale bo akne tak sa ti aj plet vycisti

Tusan

No, Katka, to ti neviem povedat takto dopredu. :) Ten datum Maj 2012 je len pri pasikoch Supreme, ostatne pasiky maju prave teraz datumy November 2012. Skus mi napisat na mail, ktory je v e-shope a ja sa ti ozvem spätne a nieco vymyslíme ;)

katka1402

Tusan

a kedy budeš najbližšie predávať balenia s trvanlivostou dlhšou? alebo vždy to vyjde na necelý rok? lebo to bude asi dosť skoro zas si ich bieliť po takom kratkom čase.

Tusan

Zalezi to podla druhu pasikov (cize podla ich bieliacej sily), podla veku cloveka - cize aj veku tych zazltnutych mikrociastociek POD sklovinou. Ale v mladom veku urcite ano. Na "tetracyklinove zuby" by ale asi nezabrali napr tie najslabsie Vivid pasiky. Na to uz treba niektore z tych najsilnejsich.

lenockka

to tusan ale trochu by to malo vybielit aj take "tetracyklinove" zuby, nie ze do biela, ale zosvetlenie by malo nastat,nie?

Tusan

To: Crest
Tak moze to byt aj tym tetracyklinom, alebo jednoducho uz casovym opotrebovanim zubov, genetikou. Ak clovek nema geneticky danu zakladnu farbu zuboviny ako bielu, tak ju nikdy mat nebude, ziadne bielenie mu to nezaruci. Ta sanca na nevybielenie ako hovoris, je tam naozaj velmi nizka. U ludi do 35 rokov je vybielenie u skoro 100% ludi, ktori nemaju nejaky vazny problem so zubami alebo neuzivali tetracyklinove tabletky. Ale ten bieliaci efekt pasikov Crest je proste uz overeny trhom, dlhorocnym opakovanym pouzivami skoro vsetkych Americanov, tam to pouziva kazdy kto nebyva niekde na farme. :) Tak ma mrzi ak to tebe nahodou nezabralo tak ako si ocakavala no. Moze to byt kvoli tym veciam, ktore som hore spominal.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.