Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

system

to dokonalost: tvrda zubna kefka je na topanky alebo pre dochodcov a ich zuby v poharu, ja mam strednu a drazdim dasna takze asi kupim najmeksiu. Ono pri cisteni nejde oto zdret sklovinu ale vycistit pusu od bakterii a jedla ;)
..... inac kde si si ich objednala za taku cenu ? nepametas eshop ? pomohla by si mi :) dakujem.

Tusan

Tu klikni na link, ktory na vedie do porovnavacej tabulky:
-odkaz odstránený-

Gentle routine maju stupen 1, cize ako tie male Vivid. Cize to je ten najnizsi stupen. Ak ale nemas so zubnymi krckami nejake caste problemy, tak mozes v pohode pouzit aj silnejsie pasiky.

silviklh

Tusan,nemam az tak citlive,pouzivam Sensodyne pastu,ta mi pomaha.teraz som aj dojedla jahodovu dren,uplne v pohode,aj horuce mi nevadi.a tie na citlive zuby maju aky stupen vybielenia?nevidi mto tam napisane :)

Tusan

No u zubara je to poriadne drahe oproti tym pasikom. :) Ale hlavne, zubar ti bude bielit zuby az 33% gelom a pasiky gentle routine maju okolo 10% a bielia postupne. Preto su urcene aj na citlive zuby. Ak mas naozaj dost citlive zuby a odhalene krcky, tak 33% gel nie je na zuvy vhodny, to ti povie aj ten zubar. :) Ale to treba aj posudit ci su tie krcky naozaj az take, vela ludi ma odhalene zubne krcky a pouziva aj silne pasiky bez problemov.

silviklh

rozhodujem sa medzi tymi pasikmi,co si mi teraz napisal a medzi navstevou zubara,nech mi to urboi on...neviem...:D ale dakujem

Tusan

Tak tie Crest Supreme Professional kupis len na -odkaz odstránený- . Inde na Slovensku sa to kupit neda. A vsetky ostatne Crest pasiky kupis sice aj v inych e-shopoch, ale v tomto spominanom su suverenne najlacnejsie na Slovensku (aj o 10-15 eur lacnejsie)..
Ak mas velmi citlive a odhalene zubne krcky, tak by som ti odporucil tie pasiky Crest gentle routine, tie su urcene specialne na citlive zuby. Ak pouzijes silnejsie pasiky, tak ta krcky mozu trochu pocas toho ako mas pasik na zuboch pobolievat. Je to ale inak len sprievodna reakcia, taka sa vyskytuje pri kazdom druhu bielenia zubov a prejde kompletne hned ako pasiky prestanes pouzivat.

Tusan

silviklh:

S akymi pasikmi myslis? Tak uz hza dva a pol roka som stihol pouzit advanced vivid (este v ich starsej svetlomodrej verzii advanced seal), potom o 9 mesiacov professional effects a o asi 7 mesiacov gentle routine, ale tie len tak na predlzenie ucinku tych predoslych. :) A teraz pred letom na jar sa chystam pouzit konecne tie Supreme professional, tie su brutalne, podla popisu, ale podla skusenosti mojich zakaznikov. :) ale takisto na tie professional effects je len sama chvala, ale ak su naozaj tie supreme az o 43% ucinnejsie, tak to uz musi byt ny brutal, som na to velmi zvedavy :) tam je v baleni az 84 pasikov oproti 40tim v professional effects. :)

Tusan

silviklh a dokonalost:

aj jedna, aj druha mate ciastocne pravdu s tymi kefkami. Ale ani jedna nema uplnu pravdu. :D Poviem Vam ako odbornik, ako to naozaj je. Pouzivat stale len makku kefku nie je spravne, pretoze makkou kefkou zuby na ich horizontalnej casto a zadnej casti poriadne nevycistite a to moze (ale nemusi) znamenat viac kazov. A zase umyvat zuby len tvrdou kefkou, to moze sposobit postupne odhalovanie zubnych krckov. Zalezo to vsetko samozrejme aj od genetiky, ale taky najidealnejsi sposob je umyvat si zuby tvrdou kefkou na ich horizontalnej strane a zadnej strane a makkou kefkou spredu na vertikalnej strane. :) Je to trochu zdlhave, ale takto je to idealne. Potvrdia Vam to urcite aj zubari. ;) ale vsetko zalezi od konkretneho cloveka, od genetiky, napr aj od zivotospravy (odhalene krcky atd..).

dokonalost

nie nemam s dasnami problem stym som problem mala na zaciatku ked som zacala umyvat zuby tvrdou kefkou,podrazdene,ale teraz nemam v pohode vsetko tak dufam ze to aj tak bude.no zijem v zahranici a tam zas naopak 70 % ludi co poznam si kupuju bud stredne tvrdu alebo tvrdu a makku si kupuje len starsi ludia :) kupila som si curaprox akoze tvrdu no vyhodila som ju po druhom umyti lebo nebola tvrda na aku som zvyknuta ,a zas moja sestra pouziva len curaprox asi stredne tvrdu a ona je spokojna, a neche vymenit za nic :) vidis kazdy sme iny
pisala som preto ,ze uz vyse troch rokov nemam ziaden kaz ,lebo zo zubami som mala vzdy problemy ked som bola mladsia,vzdy som mala kazy a vzdy som mavala hrozne bolesti aj niekolko krat do roka k zubaroavi a vrtat a vrtat :( ,,tak preto som az velmi spokojna ze uz vyse troch rokov som nemala ziaden kaz :)