Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobrá kozmetička, kaderníčka (najlepšie v PB)

Príspevok v téme: dobrá kozmetička, kaderníčka (najlepšie v PB)
annie:o)

Chcela by som sa spýtať, či nepoznáte nejakú fakt dobrú kozmetičku v PB, pretože by som si chcela dať hlbkovo vyčistiť pleť (upchané pory,...)viem, že ich je tu viac, no obavam sa ešte horšieho výsledku...Okrem toho som ešte nenatrafila na kaderníčku, kt. by sa vedela s vlasmi pohrať, dať im tvar, neodfláknuť to za pár minút a vedieť zároveň poradiť, čo by mi pristalo... Asi žiadam veľa, no ešte som takýchto ľudí nestretla a aspoň v lete sa už nechcem skrývať za kilo púdru a nosiť vlasy len ulízané v cope...Vopred ďakujem! :-)

osasankao

Ahoj,tak ja som tiež z PB a chodím do Kaderníctva Wella, čo je na strede a kaderníčka sa volá Alena Samulová( 0907/ 484 267 ) Ja som s ňou veľmi spokojná a pamätám si, že keď som k nej prvýkrát prišla so zarovno ostrihanými vlasmi, hrala sa s nimi 45 mins, len strihanie ;) A čo sa týka kozmetičky, ja som chodila do salónu Héba, čo je v Dome služieb. Nemám tušenia ako sa volá tá konkrétna, ale myslím, že všetky sú šikovné a je to tam príjemné ;)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobrá kozmetička, kaderníčka (najlepšie v PB) - Fórum - ZDRAVIE.sk