Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stretol sa niekto s mojim problemom?

Príspevok v téme: Stretol sa niekto s mojim problemom?
anickaZA

Dobrý deň. Viem, že existujú závažnejšie problémy ako tento môj, no nemám sa už kam obrátiť. Približne každý mesiac ma trápi to isté. Bolesti pravého ucha a celej pravej strany hrdla. Vždy si nahmatam aj väčšiu hrčku akoby zväčšenu uzlinu alebo niečo také. Nekašlem ani hlieny nemám, len to boli. Ak to neliečim ibalginom alebo kvapkami do ucha tak to prerastie do klasického škrabania v hrdle, pokašliavania a väčšinou aj stratou hlasu. Nechodím s tým zakaždým ku lekárke pretože si nemôžem dovoliť vymeškávať školu, no ak idem, nikdy mi nič nenájde, vždy to mam vraj čiste a je normálne že som sem tam chora(to sem tam je akože každý mesiac a to sa vyliečim a o týždeň znovu). V krvi mi nenašli žiadnu chorobu, imunitu mám v poriadku a alergická nie som nanič. Ja si však nemyslím že je normálne trápiť sa stále nejakou chorobu či bolesťami, ak som teda zdravý človek. Vždy mi kontrolujú len hrdlo akoby zvonku, no možno mam niečo vo vnútri čo nevidia len tak. Stretli ste sa niekto s niečim podobným?

anickaZA

Zuzic máš pravdu, budem sa pýtať veď zakázať mi to nemôže a ešte aj dnes som sa po 15 minútach vyhádzala na slnku vraj alergia na slnko. No bohvie čo to je, strašne to svrbí. Dračí zub, keď vieš, tak čo to je? Že AIDS si myslím, že tiež pravdepodobne nie, to by som mala asi vážnejšie problémy za ten rok a pol.

zuzic

anickaZA vypytaj sa na alergo nech si obvodna rozprava co chce. moja doktorka by ma tiez nikam nikdy neposlala vsetko ofrfle pripadne mi vynada a potom sa strasne cuduje ked donesem pozitivny nalez. vypytaj sa tam ak to chces vyriesit

anickaZA

No ved práve na ORL som bola už 2krát. Doktorka mi kukla do hrdla, nosa, ucha a povedala, že v pohode, že nech skúsime alergie. Tak sme šli za obvodnou nech nám napíše odporučenie na alergologické, no tá zasa povedala že to nie je potrebné. To, že nie som alergik mam z vyšetrení krvi. A zabudla som spomenúť, že mám vybraté mandle.

dr_house

A teraz majstrovsky ťah,kradnem hypotézu!Chod na alergologicke vyšetrenie,vravíš že niesi nanič tak asi nebolo správne symptomy sedia.

Laura1

Ahoj Zuzka,aj ja si myslím,že by si mala ísť na nosné-kčné-ušné vyšetrenie / ORL ambulancia/ .Tam Ti vyšetria ucho,nosohltan,pozrú sa Ti na hlasivky i na uzliny. A nerastie Ti náhodou zub múdrosti? Vtedy zvykne bolesť vyžarovať /ale bez zväčšených uzlín a straty hlasu . zdravím

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stretol sa niekto s mojim problemom? - Fórum - ZDRAVIE.sk