Stretol sa niekto s mojim problemom?

Príspevok v téme: Stretol sa niekto s mojim problemom?
anickaZA

Dobrý deň. Viem, že existujú závažnejšie problémy ako tento môj, no nemám sa už kam obrátiť. Približne každý mesiac ma trápi to isté. Bolesti pravého ucha a celej pravej strany hrdla. Vždy si nahmatam aj väčšiu hrčku akoby zväčšenu uzlinu alebo niečo také. Nekašlem ani hlieny nemám, len to boli. Ak to neliečim ibalginom alebo kvapkami do ucha tak to prerastie do klasického škrabania v hrdle, pokašliavania a väčšinou aj stratou hlasu. Nechodím s tým zakaždým ku lekárke pretože si nemôžem dovoliť vymeškávať školu, no ak idem, nikdy mi nič nenájde, vždy to mam vraj čiste a je normálne že som sem tam chora(to sem tam je akože každý mesiac a to sa vyliečim a o týždeň znovu). V krvi mi nenašli žiadnu chorobu, imunitu mám v poriadku a alergická nie som nanič. Ja si však nemyslím že je normálne trápiť sa stále nejakou chorobu či bolesťami, ak som teda zdravý človek. Vždy mi kontrolujú len hrdlo akoby zvonku, no možno mam niečo vo vnútri čo nevidia len tak. Stretli ste sa niekto s niečim podobným?

jubi2a

Ja by som tiez isiel na tvojom mieste na testy HIV. Prve priznaky sa prave tie, ktore si napisala. Ale zasa strasit ta nechcem.

usifbh ie

Uzliny su nieco ako filter nasej miazgy, lymfy... Uzliny su zhluk fagocytujucih buniek, ktore pohlcuju nezname bunky, choroboplodne zarodky, atd... Virus HIV je typ virusu, ktory ma bielkovinovy obal, ktory, priznam sa neviem, ako posudzuju tieto fagocytujuce bunky.. Lenze ak by bol problem v HIV nakazeni, tak to nema permanetne kazdy mesiac a nevylieci to ibalginom.. Nestras ju.. ved je skolacka.. Popros rodica, nech idu s tebou k lekarke a poprosia o odborne vysetrenie.. Napriklad punkciou uzlin... Drzim prsty