mononukeloza

Well

ceky??? Este raz...

A ak mi das statistiku vyzdravenych ludi a nevyzdravenych ludi alternativnou medicinou........potom bude mat zmysel rozpravat sa na adekvatnej urovni.

To je presne ako s mojou svokrou........liecila sa alternativnou........zomrela a kto to asi vie a kde sa to asi zapisalo do statistik???

Vies asi kde a kolko ludi takto dopadne.

Ale kazdy si je strojcom vlastneho zdravia a svojim rozhodnutim sa ocitne tam kde je.

Well

ceky- to ty citas nieco co sa dialo v minulosti???
Dnesne vyrobky sa u nas kontroluju a take ako opisujes sa mozu presadit niekde v inych statoch kde ochrana je nulova....

Well

ceky- este jedna taka mala kuriozita.......bratova manzelka mala silny karcinom na prsniku a dala na medicinu......a predstav si,ze je tu a v pohode. Chodi na ozarovanie este,ale komplikacie nulove.

ceky

snaha o zisk je všade... to je jasné... ale je rozdiel ziskovať pri liečení a ziskovať pri udržiavaní v zlom zdravotnom stave...pretože to skutočne moderná medicína/farmácie robia...
Vravíš prevencia nadovšetko. Ano to je síce pekné ale čo ak ti poviem že tá tvoja preventívka obsahuje najtoxickejší neradioaktívny prvok s akým sa človek stretol? Je ním ortuť a mnoho ďalších ťažkých kovov ...hliník atď. ... to všetko obsahuje vakcína (akákoľvek!)... vieš, napríklad ty slepo dôveruješ autorite bez toho aby si sa presvedčil a informoval o liečení. Čo mi povieš na to, keď ti poviem že neexistuje žiadny racionálny dôvod prečo sa začalo očkovať. Že neexistuje štúdium, ktoré by potvrdilo úspešnosť vakcín? Ale aj tak tam napochoduješ a preventívne si ten bordel do seba neháš vstreknúť. Prítomnosť tých toxínov máš krásne dokázanú na jazvách aké ostanú po nevinnom vpichnutí ihly... hm?

dračí zub

RNG nemá úplnú pravdu. Vírusy neexistujú a koloidné kovy ktoré propaguje sú škodlivé. Jeho takzvané vírusové choroby sú obvykle prejavom otravy. Nech by som už mal veriť klasickej alebo alternatívnej medicíne, chcem poznať princíp. Existuje iba jedno liečiteľstvo, a to také ktoré lieči. Medicína určite nelieči.

ceky

dám ti dva dokumenty ktoré ťa položia tak že sme dodiskutovali...chceš? Budeš v ňom mať toľko štatistik že prestaneš splietať štatistiky modernej medicíny vs. alternatínych (všeobecne!!!) pretože to robíš. porovnáš negatívum jedného vs. negatíva všetkých ostatných alternatív...čo je si myslím zle... minimálne nefér. Máš dobrý argument svoju svokru ale zovšeobecňuješ alternatívy ...to je zle...
chceš tie dokumenty?

Well

ceky???
Len lutujem,ze take nieco ako statistika sa nevedie aj v alternativnej liecbe......
To by si bol velmi prekvapeny .

Well

ceky- nie,lekar nie som....
A co tym chces povedat......je aj tu a aj v alternativnej snaha o zisk....
Ale nemyslim si,ze to ockovanie aj keby neviem co ,by nemalo zmysel.Je lepsie predvidat ako zle dopadnut.Co ak by sa to naozaj nieco take rozmohlo???Co potom???
Ved da sa to prirovnat asi ako cestovanie autom do zahranicia.......mozes dojst v pohode,ale nemusis.......ak nemas peniaze a vyratas si klasicku cestu tam a nahodou sa ti cestou poondi auto v strede nicoho bez dostatku vody.......co potom???

ceky

si lekár? Ak si lekár, tak čo povieš na toto: (citujem z jednej literatúri) "Tisíce vedcov a lekárov na ce-lom svete dokladajú, že oficiálna medicínska dogma infekcie/nákazy je podvod."

nájdeš to tu: www.auria.sk

Ak si myslíš že farmacie sú lojálne a čestné, čo povieš na výmysel vírusových ochorení? Alebo mi rovno nájdi jedinú štúdiu v ktorých by vírus u človeka/ zvieraťa bol znázornený pod elektrónovým mikroskopom, izolovaný, charakte-rizovaný a patogénne opísaný. Neexistuje!!! Je to podvod! Alebo mi ju nájdeš?