mononukeloza

RNG

A nie som ziadny lekar, len stary pan, co za dlhe roky opatrovany organizovanou medicinou som sa nasiel v zlom zdravotnom stave, ktory som nechcel akceptovat, tak som sa pustil do hladania inych-alternativnych lekarov a ich metod, ktore by mi mohli pomoct.
A to mi otvorilo uplne novy svet a pohlad na medicinu, s cim som sa po case chcel podelit s krajanmi. Ale uz som toho napisal plno, je na case, aby som z toho odpochodoval a ujali sa toho druhi.
Takze ked chcete vediet, co vselico som sem oznamil z mojich lekarskych zdrojov a mojej skromnej skusenosti, mozete si to vyhladat, pokial to nevymazu.
Tak ako ma vymazali z fora zzz.sk. Ale pri najhorsom je tu este Google.sk a ludia, co som im pomohol pretlmocenim rad od mojich lekarskych zdrojov. Ti nech sa toho ujmu dalej.

Well

RNG- ty presadzujes alternativnu liecbu akoby to bola jedina spasa.
Premna je to taky blud ako homeopatia .
Sorry.

Uz som ti raz pisal link na to ake nehorazne dolare v Amerike alternativna medicina zaraba rocne a stale je realne a nemyslitelne aby sa clovek oddal len jej. Zaujimave.......napadla ma taka vec......preco si vy vlastne nespravite vlastne aro ,zachrannu sluzbu ,chirurgie a neliecite svojich oddanych pacientov osobitne od inych????
Bolo by to zaujimave riesenie.A nie tu oblbovat a ludi a vsemozne sa ich snazit kupovat nieco co maximalne len vytiahne ich vrecka do prazdna a uzitok asi taky tretinovy??

Well

RNG- ty presadzujes alternativnu liecbu akoby to bola jedina spasa.
Premna je to taky blud ako homeopatia .
Sorry.

Uz som ti raz pisal link na to ake nehorazne dolare v Amerike alternativna medicina zaraba rocne a stale je realne a nemyslitelne aby sa clovek oddal len jej. Zaujimave.......napadla ma taka vec......preco si vy vlastne nespravite vlastne aro ,zachrannu sluzbu ,chirurgie a neliecite svojich oddanych pacientov osobytne od inych????
Bolo by to zaujimave riesenie.A nie tu oblbovat a ludi a vsemozne sa ich snazit kupovat nieco co maximalne len vytiahne ich vrecka do prazdna a uzitok asi taky tretinovy??

RNG

Inac, za to ze ma niekto titul dr(lekar) neznamena, ze sa vyzna do detoxifikacie. To je velmi specificke pole a na to treba odbornika.
Dr Bukovsky je v tomto asi najdalej na Slovensku, ale treba si uvedomit, ze svet je velky a Slovensko tvori obyvatelstvom a uzemne menej nez 0.1%, takze je na svete ovela viac ovela vyssich autorit.
No uz som tu stravil viac casu, nez som pokladal za dolezite.
Kto chce najst rozne rady, ktore tu pretlmocujem od roznych alternativnych lekarov, ktorych periodika odoberam, moze pouzit vyhladavac na tomto fore ajebo cez google.sk zadanim RNG a temy na ktoru sa chce pytat.
Na virusy a najma EB a herpes som uz pisal velmi vela, aj na detox a regeneraciu poskodenej pecene a mam na to dokonca aj plno osobnych skusenosti za roky, ked som na sebe a na svojej rodine a priateloch aplikoval rady tychto alternativou lieciacich lekarov.

ceky

well
keď chceš vložiť link, musíš z neho vymazať začiatok...(www/http)až po tú prvú bodku(vrátane jej) príklad: auria.sk

dračí zub
ja viem :) snažím sa s tým niečo robiť tým, že informujem lekárov. Majú na tom veľkú moc. Prichádzajú do styku s každým takže predovšetkým od nich sa veci vyvíjajú... môžme pokecať cez mail až chceš 60duri@azet.sk

RNG
čo s tým chceš robiť? Ako lekár(budúci, nvm) máš v tom obrovský podiel... Akým smerom sa bude uberať tvoja medicína? prášok na každú nemoc alebo informuješ pacientov o surovej strave?

RNG

zialbohu mi ta stranka nenaskakuje, asi je tam niekde chyba v adrese, alebo ju uz promptne vymazali z internetu, co sa velmi casto stava s informaciami nevyjadrujucimi sa pochvalne o sucasnom stave organizovanej mediciny.
Ale za poslednych 16 rokov som cital desiatky podobnych suhrnnych sprav a tisicky roznych lekarskych periodik z alternativnej mediciny, takze asi tam nebude pre mna nic prekvapive.
Je smutne, ze peniaze, ktore riadia dnes prakticky vsetko na svete tak hrozne skorumpovali aj svet mediciny a ze financne zaujmy aj v organizovanej medicine zialbohu vladnu nad skutocnymi zdravotnymi potrebami ludi, cest vynimkam lekarom, co sa este stale drzia myslienky, ze prvorada uloha lekara je liecit, nie prevadzat prax organizovanej mediciny.
A podla mna by to malo ist dalej, nez liecit, malo by to ist do udrzby, tj predchadzaniu chorob, co sa prakticky vobec neadresuje v organizovanom lekarstve.

RNG

zialbohu mi ta stranka nenaskakuje, asi je tam niekde chyba v adrese, alebo ju uz promptne vymazali z internetu, co sa velmi casto stava s informaciami nevyjadrujucimi sa pochvalne o sucasnom stave organizovanej mediciny.
Ale za poslednych 16 rokov som cital desiatky podobnych suhrnnych sprav a tisicky roznych lekarskych periodik z alternativnej mediciny, takze asi tam nebude pre mna nic prekvapive.
Je smutne, ze peniaze, ktore riadia dnes prakticky vsetko na svete tak hrozne skorumpovali aj svet mediciny a ze financne zaujmy aj v organizovanej medicine zialbohu vladnu nad skutocnymi zdravotnymi potrebami ludi, cest vynimkam lekarom, co sa este stale drzia myslienky, ze prvorada uloha lekara je liecit, nie prevadzat prax organizovanej mediciny.
A podla mna by to malo ist dalej, nez liecit, malo by to ist do udrzby, tj predchadzaniu chorob, co sa prakticky vobec neadresuje v organizovanom lekarstve.