bolesť zubov

Príspevok v téme: bolesť zubov
diduša

Mám problém :/...Som na dovolenke,domov sa dostanem až o dva týždne,a mňa začali boliet zuby :( ..kazy by som nemala mat,pretože som týžden pred odchodom bola u zubára a povedal že žiadne kazy nemám ,zuby si umývam 3 x denne...je tu dost zima ,10 stupnov,myslíte že by ma mohli boliet aj z toho že som prišla z tepla do zimy?...najprv to začalo len jednou stoličkou,potom stolička aj na druhej strane,a potom aj horné zuby :( je to taká bolest že uplne trpnuca,rozširuje sa mi to do celej čelusti..A j neviem čo robit,ako to vydržím,kedže zubár je tu ENORMNE drahý ,čiže som odkázaná len na lieky...Dala som si v noci jednu tabletku ibalgin,no vobec mi nepomohlo..aj algifen som si dala,ani to nepomohlo..mám zvyšit dávku?alebo čo??...čo vám pomáha na bolest zubov??...

Dračí zub

Som najlacnejsi zubar, poradim ti zadarmo. Pošli mi fotku zubov, poradím ti. Normalne odfoť s digitálom alebo mobilom. Obvykle sa to dá vyriešiť za 15 minút, navrta sa mrtvy zub a vypusti sa hnis. Ale nechcem predbiehať, nevidel som fotku. Mozno je to vazne, mozno je to blbost. Obvykle to je vazne.