antikoncepcia LOETTE

adrika123

ahojte. ja uživam LOETTE asi mesiac, a stale mam take slabe krvacanie..je to normalne?! a ked budem mat styk aj cez tento vedlajši učinok, možem otehotniet?

sisaga

dik,za odpoved,ale nie velmi ma to potesilo,lebo tie lindnette,ja nieviem,ale odkedy ich uzivam to je asi rok,som mala asi tri krat mykozu,to je piesen a pri Loette som to nemala,teda hej asi raz.ale nebolo take strasne ako teraz.preto by som chcela prejst na Loette.dik pa pa

tnt

Loete sa vrátili na trh asi v lete, momentálne sú v každej lekarni, ale znova sa začalo hovoriť, ze nebudu dlho v ponuke. Nevim prečo, ja som s nini absolutne spokojna.

sisaga

Ahojte,mam jednu otazku.aj ja som brala Loettepred asi rokom a tromi mesiacmi.no musela som prejst na Lindnette lebo som nevedela zohnat v ziadnej lekarni Loette.povedali mi vtedy ze uz ich prestali vyrabat.nemali ste aj vy s tym problem?A su uz dostat normalne v lekarni.chcem znova brat Loette lebo tieto Lindnette mi nejako nesadli.Dakujem za odpoved.Pa pa

adriana123321123

loette, ak na nu 12 hodín zabudneš, nič sa nedeje. Ale ak je to viac ako 12 hod-jej učinnost je menšia.

surinami

Tnt aj nika16n..dakujem za odpoved..lebo berem ju iba druhy mesiac tak este neviem veômi co a ako a len som stela to vediet presne,vazne dik baby...a takze Loytte je dost spolahliva??doktor mi povedal ze patri medzi najlepsie?!

nika16n

uf tak to ti neviem povedat lebo mne doktorka hovorila ze loette je citliva na presnost ale myslim ze hodka neublizi, ja ked som ju brala tak som robila ine pauzicky a neotehotnela som ....v tomto je velmi spolahliva, aj pocas bielych chrani....tie biele to je len zmes roznych prirodnych curkov na to aby udrziavali rovnovahu, ale vtedy ked ich beries tak mas najmenej plodne obdobie :) takze klidek, jedine co mi robilo problem bol nepravidelny cyklus, niekedy som mala kramy aj 2x za mesiac a niekedy zas raz za 2 mesiace tak som ju vysadila...

surinami

..noo takze mam otazocku...ked berem kazdy den tabletku o 7 rano a cez vikend ich berem o hodinku a pol neskor,nevadi to ci??nemusim sa bat ze by bola znizena ucinnost?