Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamky na vysokej

dada7854

Veď prave aspon na toto je dobre sa trochu snažiť mať lepšie znamky. Komisia si aspon urobi svoj nazor o študentovi a možno trošku prižmuria oko ak nastane nejaky vypadok pamäte pri štatniciach :-)

ewelin28

dada7854...ano komisia vidi tvoje znamky...aspon u nas to tak bolo....a myslim, ze podla znamok si hned aj urobili dojem o studentovi...co som videla ja :)))

dada7854

Pri štatniciach skušajuci vidia aj znamky za cele študium? Napr za cele 3 roky pri Bc alebo za tie dalšie dva roky na mgr? Alebo oni tam pri štatniciach nemaju pred sebou vysledky študia ako sa kto učil?

milusca

Znamky mali na vyske najvacsiu hodnotu pre mna. Som ambiciozna a bavilo ma dostavat acka. U nas sa vsak dava priemer znamok na zivotopis, takze zamestnavatelia vidia, kto sa v skole ucil a kto sa flakal. No a prospechove stipendium tiez nebolo fuj.

swwistica

znamky su dobre na prospechove stipendium, niekde su za to body na internat a zavazia ak sa rozhodnes ist na doktorandske studium, a tiez pri statniciach skor skusajuci prizmuria oci ked boli pocas 5 rokoch lepsie znamky

M74

V zamestnaní sú známky na dve veci... Podstatný je diplom a prípadne vyštudovaný odbor. A neskôr toto všetko preváži získaná prax a skúsenosti. Na škole sú tie známky dobré možno na prospechové štipendium ak je šanca ho s rozumnou námahou získať. Za mojích čias štúdia boli za známky prideľované naviac kredity. Tak sa dalo ľahšie prechádzať z ročníka do ročníka. Na niektorých školách sa tuším podľa známok aj prideľoval internát, ale na školách ktoré som navštevoval to tak nebolo.

hassy

no mne nikdy nerobilo problems a ucit, ja sa naucim vsetko rychlo - az na matiku nad ktorou teda musim fest dlho sediet :D ale nasla som si v tom system, ze si idem raz za tyzden do rana disku, idem aj s kamoskou, som aj s priatelom, a pritom sa dobre ucim...neviem, mzono je to tym ze studujem co ma bavi :)

livia001

aj man acko potesilo- ale to bolo iba par predmetov na ktorych mi fakt zalezalo a ma naozaj bavili.

ale hlavne ma potesilo ked som skusku a to na hociaku znamku spravila.

pokial si vies a chces uzivat a k tomu mas priemer na poberanie stipendia tak super!! ja som taka dobra az nebola:-))ale brigady to spravili:-)

hassy

nie su dolezite, ale ja napriklad mam dobry pocit z toho ked dostanem Acko :) ja sa snazim aby som mala znamky najlepsie kvoli stipku - nie je vysoke ale kazde paniezky sa hodia, a dostanem ich v podstate zadarmo,len za to ze sa ucim, ale mam aj cas pre seba, mam cas ist na party, mam cas ist na drink, na poharik, zacvicit si :) je to svetko o tom ako sa citis ty. ak ti stacia Ecka nech sa paci, je to kazdeho vec, ale ja som mam hned lepsiu naladu ked dostanem dobru znamku :)

Veves

Livia ma pravdu!
Drbať na známky, zbytočnosť, nikto ti na ne nikdy nekuká a pokiaľ chceš mať dobré meno medzi ostatnými vôbec netreba na to Ačka, stačí vedieť.
Prvý semester som sa celý čas srala s učením a na čo? Mala som Acka ale rovnako mali aj tí ,,blbí,, pretože ťaháky robia svoje. Tento druhý semester pekné E-čka a nervy som si ušetrila:)príjemné posedenie na prednáškach, takže to dôležité mám a to vedomosti, na skúšky som sa vôbec nepripravovala, troška som im tam napísala a keď ma ruka začala pobolievať tak som to ukončila.
Idem praxovať a budem rovnaká lajdácka puča ktorá sa podiela na nízkj úrovnosti vysokých škol ale hlavne že bude pekný plat. Hold, taký je život dnes a kto sa snaží kráčať poctivo proti nemu sa zbytočne ničí lebo to človek nezvládne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znamky na vysokej - Fórum - ZDRAVIE.sk