Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liposukcia tumescenčná

ginger82

@absolv. VIP, tak to ma mrzi, ze ti to nevyslo. ja som tam bola nedavno a s vysledkom som spokojna. mna to ani nebolelo, ani som nemala ziadne problemy po zakroku. vsetko sa pekne zahojilo a stehna mam o par centimetrov mensie.

absolv. VIP

Angi, tak ja som v tejto firme absolvovala tum.liposukciu brucha vo februari....zbytocne vyhodenych 1270€...+ pradlo 60€... mala som obvod pasa 90 cm a mam ho aj nadalej. Pisu ze bezbolestne...podla mna nie /ale kazdy sme inak citlivy/. To vstrekovanie latky bolo dost bolestive a neznesitelne, po rozideni injekcie ste 2-3 dni dost mimo a nie ako pisu ze na druhy den mozete ist do prace...to nie. Bolestive modriny, podliatiny mate asi mesiac, niektore miesta som mala na bruchu necitlive skoro 3 mesiace. Ak sa aj rozhodnes tak radsej v zimnych mesiacoch, lebo v tom pradle sa neda vydrzat ako sa budes potit. Dnes je jul a mozem povedat ze je vsetko zahojene ale ziaden vysledok /pritom sa neobzieram/. Mohla som si radsej dopriat kvalitnu dovolenku pri mori, no clovek sa uci na chybach....a to sa mi doktor Simkanin zarucoval ze urcite pojdu z pasa nejake cm dole. Podotykam, ze nie som obezna, vel.40, vsetko relativne stihle..no vsetko je to v bruchu...proste take tehotenske brucho 7mes. Na kontrole po dvoch mesiacoch doktor skonstatoval, ze je to zvacseny zaludok a treba spevnovat svalstvo v brusnych partiach...no co uz doporucil cica nezer a cvicit....ale to mi mohol povedat pred zakrokom. Takze damy ak sa chystate do VIP, kaslite radsej na to, investujte tie peniazky do fitka a trochu dietka. Je to len biznis, pri ktorom vas dobre potrapia a vypytaju si nehorazne peniaze a s usmevom na tvari. Lutujem chvile kedy som vkrocila do VIP...ale bolo to moje rozhodnutie, no velmi zle. Takze dobre si to kazda rozmyslite !!

biba1234

angi, tie stroje na kavitaciu su rovnake, takze by som si na tvojom mieste vygooglila, kde maju najlepsiu cenu, ja som chodila k jednej kocke, oproti safku v BA - je tam taka budova, na poschodi je jeden salon a tam ta kocka ma prenajatu miestnost... je vsak drahsia, tak by som dala prednost tomu googleniu, salony maju rozne ceny, robi to rozdiel aj 40eur za sedenie!!!

bibi1234

Nikto ti zatial neodpisal, tak odpisem aspon ja... Mam skusenosti s kavitaciou-neinvazivnou liposukciou, ja som bola sice na lytkach-ale zabrala... Mamina bola na kavitacii pre oblast brucha, bokov a neuveritelne jej to pomohlo, uz vyzerala ako velryba:))) je to naozaj kuzelne, lebo hned po sedeni mas 1-2cm dole. nevyhodou vsak je, ze to musis opakovat aspon 5x, aby si dosiahla zelatelny vysledok

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liposukcia tumescenčná - Fórum - ZDRAVIE.sk