Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holenie? depilovanie?

Príspevok v téme: holenie? depilovanie?
lulu3

dobry den prajem. mam 16 rokov a chcela by som zacat s odstranovanim chlpkov na nohach. rada by som sa poradila ze co by pre mna bolo dobre holenie alebo depilacia a ake produkty na to existuju. skusala som si holit maly usek ale strasne rychlo mi dorastaju a vydno cierne bodky lebo mam cierne chlpky :). rano sa oholim a vecer uz to je pichlave. a rada by som vedela nazor mladych chalanov na odstranovanie chlpkov na nohach u zien. dakujem vopred. :)

milli11

Ja som volakedy mala epilator, obycajny, ale pouzila som ho len parkrat, potom som ho predala za znizenu cenu sesternici, lebo ma to vytrhavanie chlpkov dost bolelo. Kym som si oholila nohy, presla aj viac ako hodina, lebo po kazdom tahu som predychavala bolest. Teraz pouzivam ziletku, je to bezbolestne, rychlejsie, ale zas to treba casto robit. Po pouziti epilatora som mala dlhsi cas hladke nohy, ale ked som ich opat isla epilovat, opat som prezivala tu bolest. Rozmyslam nad kupou epilatora, ktory sa da pouzit pod tecucou vodou. Je to potom menej bolestive a o kolko? Nechcem zbytocne vyhodit peniaze, ked ho opat nebudem pouzivat. Vdaka.

vevericka

jaj no to samozrejme, ze peeling robim tiez:)..strojcek mam philips s chladicom..to das do mrazaku az to zmodrie a potom vobec nic neboli:)

mirka 23

Proti zarastaniu chlpkov je dobre robiť peeling, alebo umyvať nohy takou hubičkou na umzvanie, takou sieťovanou.

vevericka

ja si tiez epilujem strojcekom..zo zaciatku mi zarastali chlpky(to som riesila zinkovou mastou)..ale casom uz ani nemaju ake..po 3rokoch vytrahavania mam miesta, kde uz takmer vobec nerastu a clovek ma pokoj na dlhsiu dobu..na leto je to idealne:)

profi

je to rozne od 20 eur do 80 eur (a mozno i viac)
ja osobne pre zaciatok odporucam
Braun Epilátor EverSoft Deluxe
daj si do google ....pricemania.sk tam ho mavali tusim za nejakych 18.daco eur
ma i nastavec na hladke oholenie vsak si daco skus pozret

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

holenie? depilovanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk