Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomená a posunutá chrbtica

Príspevok v téme: Zlomená a posunutá chrbtica
Martiniius

Pred 3 tyždnami som prežil havariu ktorá mala dôsledok že sami posunula a zlomila chrbtica v oblasti L3 posunutie o 2 mm
klučna kosť a rebra tiež fraktura
Chcel by som sa spýtať kolko budem asi tak nosiť korzet ? a za ake obdobie budem môcť skákať plávať pracovať ??? a bude to ako predtým ??
MáM 21 ROKOV chcel by som vaše skusenosti DAKUJEM VELMI PEKNE !!

Habbs

Jeden moj kamarat si zlomil chrbticu pri pade z motorky.Ak sa dobre pametam hovoril o dobe 6 mesiacov,co mal nosit korzet a moze byt ze aj viac.Ale uz fakt niesom si isty.Viem ,ze bol potom v poriadku,ale co sa tyka sportovania,netusim.Dlho som ho nevidel.

Martinius

dakujem :) ale hladam ludí čo maju zlomenu chrbticu chcel by som informacie ako to u nich prebieha alebo prebiehalo ( ako dlhosa liečili ako dlho nosili orzet a čo mohli sním robiť kedy začala aktívne športovať a tak:) dakujem

tak

Mily priatel

ja nemam podobne skusenosti, chcem Ta podporit, gratulacia k tomu, ze si prezil, prajem Ti vela sil a rada si precitam, co mas nove, ... ozvu sa ludia, ktori maju podobne veci, ....

dračí zub

Odporúčam vysoké dávky vitamínu C (1-10 ky gramov denne) a pestrú stravu na rýchle hojenie. Koláče, rezne, kompóty, čokoláda, ovocie, zeleninové šaláty... všetko čo máš rád. Ak si v nemocnici, daj si jedlo nosiť od známych. Poznám nemocničnú stravu. Opaľuj sa (vitamín D). Určite by ti pohohlo kopa iných vecí, nechce sa mi to tu rozoberať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlomená a posunutá chrbtica - Fórum - ZDRAVIE.sk