Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoké školy

Príspevok v téme: Vysoké školy
2Nerozhodná2

Potrebujem si vybrať vysokú školu, ale neviem, ktorá by nato bola vhodná. Chcela by som robiť niečo s jazykmi, či tlmočníčka alebo by ma bavilo niečo v spojení s právom (aj som chcela ísť na právo, ale mnohí ma od toho odhovárajú, že je už veľmi veľa právnikov a niet ich kde uplatniť), alebo niečo čo sa týka medzinárodných vzťahov, cestovného ruchu. Žiadne prírodné vedy ako matematika, chémia, či fyzika pretože s tými mám problém. Taktiež rada píšem rôzne články, vytváram nejaké plány a pod. Aké školy navštevujete vy? Aká by bola vhodná pre mňa? Ďakujem

ellyy

hassy napisal velmi vystizne :-) hlavne sa dobre rozhodni a nepocuvaj druhych, jedna sa o tvoju buducnost a nie ich!!!!

hassy

jazky - odbory na tlmocnictvo - skus FF UPJS - britske a aameritske studia, alebo anglictine pre europske institucie. alebo FF PU- mas najroznejsie kombinacie ( ja ale presov neodporucam - nula bodov jazyky), jazyky mas aj v BB dost dobre, neviem ako je to v BA
pravo - ak ta to bavi chod, nepocuvaj ludi ktori ti vravia ze sa neuplatnis, atd. atd... teraz je tolko vysokych skol, ze z kazdeho odboru skonci vela ludi, ci ekonomia, ci medicina, vsetkeho je vela. ale ak si priebojna dostanes sa vsade. pravo je dost tazka skola s tym ohladom, ze je tam vela vela vela biflovaciek. mozes skusit UPJS KE - krute prijimacky ale skola sa da zvladnut, na UK BA je to zevraj naopak miernejsie prijimacky a tazsia skola, mas pravo aj v BB.
mezdinarodna vztahy by som povedala ze je taka mix-ka vsetkeho dokopy - pravo, poliotologia, jazyky, ekonomia - no vsetko. , tusim ze je v BB.
no a s pisanim - zutnalistika- tam vsak od teba budu chiet vidiet prace, rozne clanky kam si prispievala, a podobne veci.
cestovny rcuh sa studuje na ekonomke cize matika tam bude

mas z coho vyberat si myslim :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoké školy - Fórum - ZDRAVIE.sk