Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zvýšené potenie

Príspevok v téme: zvýšené potenie
nevadza

Môj problém spočíva v tom, že sa nadmieru potím - na celom tele, chrbát, čelo, celá tvár, vlasy mám po korienky mokré . Pomaly sa cítim nepríjemne i na verejnosti, lebo voda mi tečie po celej tvári a vlasy mám mokré. Neviem, čo môže by ť na príčine Ktorého lekára by som mala navštíviť, resp.viete niečo poradiť. Dakujem

ja_tiez

Ahojte..ja sa tiez k Vam pridavam...chapem Vas..ja mam zase zvysenie potenie ruk...co je otras..lebo si neviem predstavit ze o rok a pol ked skoncim skolu pojdem niekde pracovat...jasnee potom sa aj pod pazuchami...je to otras..ale mat stale mokre ruky...je to hrozneee....nemozem nikomu podat ruku....nic...stale ich mam mokre...aj teraz ked toto pisem..nie je mi teplo...ale ruky mam vlhke....tento problem mam uz 4 roky...a bojim sa co bude dalej...lebo cez leto mi pot steka po dlaniach....bola som aj u koznej...ale nic....stitnu zlazu mi vysetrili..tu mam vraj v poriadku....tak teda neviem....a co sa tyka vasho problemu ze mate spotenu hlavu a mokre vlasy....to zase ja mavam..dost casto sportujem a po pol hodine inzenzivneho cvicenia mam mohkre vlasy...je to tiez neprijemne ked chodim na sport do telocvicne kde je viacej ludi....lebo aj ostatni cvicia a na nich ano nevidno ze sa potia a ja po pol hodine si stale utieram pot z cela, vlasov...tak baby...je to hrozne zit s takym hendikepom.. :(

jeto hnus

Ja sa potím asi niekolko mesiacov takto..je mi zima ale potím sa a pot ma veľmi nepríjemný pach... (( na gynekologii som bola,tam je to ok... je to nepríjemne,len čo vyjdem z vane o 10 minut smrdím ak pes.. nikdy som to pred tým nemala..((

miselinka

no toto nieje podla mna vhodne miesto na reklamu.
Ja mam tento isty problem , no ja som vtedy sla este v tom case za mojim detskym doktorom, a on ma otocil stym ze si mam kupit vzdusnejsie oblecenie...neskor po niekolkych porsikaniach som sa dozila krvnych testov na Stitnu zlazu, nieco sa naslo, no on to nevedel identifikovat, poslal ma za endokrinologickou(inak jeho zenou), ta mi to iba vysvetlila a povedala ze ak chcem mozem brat na to lieky ale ze nieje iste ze sa to tym zlepsi. Povedala som nie, lebo lieky nemusim, a pocula som ze od tych sa ti narusi vsetko v tele,,,lebo su to hormony...a tak som si na to zvykla,,,nasla som si pracu kde to az tak nevadi, strihala som sa na jezka, a momentalne som zacala pouzivat driclor, len pod pazuchy a hlavu,,,pomohlo. mo problem nevyriesilo, len pozastavilo...ono sa to casom vyluci ked sa tym natries... uz je tomu par rokov co som bola za tym doktorom, po par mesiacoh som od neho odisla,,,,uz som potom mohla. ak mas dobru doktorku obvodnu, tak chod za nou, je to bud stitna zlaza alebo oblicky...inak ti pomoct neviem, no viem ta pochopit. ten co to nezazil si to ani predstavit nevie co to je. vela stastia.

nevadza

Chcem dodať, toto zvýšené potenie mám len v lete. Ak sa ochladí mám opačný problém, stále mi je zima.Denne sa sprchujem viackrát i tak po mne tečie po celom tele nepríjemne zapáchajúci pot i po vlasoch

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.