strach z jaziev

bodynka

aha akoze s makeupom uz je falosna ze? :DD
Alebo si myslis ze makeup alebo zbavit sa jaziev je akoby si nahodit masku niekoho ineho a tvarit sa ze uz to nieje ona?

ceky

ja si myslím, že každého zaujíma jej skutočná tvár :) a preto by ju nemala schovávať.
Jasné, každý chce vyzerať dobre. Aj ja. Veď sa snažím...to je prirodzené. Ale nesnažím sa byť niekým iným...v tom je veľký rozdiel slečna :) VEĽKÝ!!!! B I G

bodynka

skus chemicky peeling je na to vraj velmi dobry, alebo Glyco A dostat v lekrani.
Ked sa ostatnym nepaci co ta trapi nemali by to citat ze? Kazdy chce vyzerat dobre to je normalne.
A to ze nikoho nebude zaujimat jej tvar to vy vediet nemozete.

ceky

joni, to bude asi tým že keby jej mimo kúpalisko poklepeš po čele tak z nej opadne omietka:) ... to je proste dnešná mládež...zvrátená, materiálna, povrchná a schováva svoju prirodzenosť. Najkrajšiu časť svojho ja. Slečna, mala by si si uvedomiť že budú momenty kedy sa to schovávať nebude dať, takže ti to privodí zbytočné nepríjemnosti. Prečo by ťa mali ľudia milovať za to aká nie si? To tak môžeš žiť?

zajacica

Na vyhladenie jaziev, ale hlavne po operácii je dostat v lekárni krém, volá sa Contractubex. Ja som ním natierala rez na bruchu po operácii. Naozaj vyhladzuje a hojí, len neviem, či sa može použit i na tvár. Skús sa na to opýtat v lekárni a potom prečítaj leták v mastičke, prípadne si vygoogli tento názov masti a prečítaj si príbalový leták na internete, či sa na to dá použit. Možno áno.

joni_

ver mi, ze na kupalisku nebude hlavnym zaujmom tvoja tvar :) ked zvladas normalne bezne chodit po svete so svojou tvarou, tak preco nie na kupalisku? kludne v pohode chod a kasli na inych, poobzeraj sa okolo seba - su aj horsie veci problemy a ludia sa nehanbia vyjst von, nikto z nas nie je dokonaly

ceky

:D well ...to bolo dobré :D ... a hlavne výstižné... slečna, si fakt smiešna... hanbíš sa za svoju prirodzenosť. Za to aká si...