vykrucanie ruciciek

Príspevok v téme: vykrucanie ruciciek
jaja25

mozte mi prosim poradit... mam 8 mmesacneho synceka,ktoremmu idu zubky a asi 4 den mu zacalo vykrucat rucky... trva to niekolko sekund a ma to asi 10x denne.bojim sa aby to nebolo nieco vazne. u doktora som snim este nebola,stale to prikladam k bolesti zo zubkov.pred tym take nic nemal... nema ani teploty.mozte mi prosim poradit z coho to moze mat??? dakujem velmi pekne

ceky

milujem ľudí čo dokážu stanoviť diagnózu z poza počítača bez toho aby videli pacienta :)... jaja, neplaš sa zbytočne. Možno to je ok. Zájdi k lekárovi a uvidíš :)

ceky

jaja, hlavne s ním nechoď na to očkovanie skôr ako sa o tom informuješ... pretože nevieš nič o tom na akom základe sa vakcíny vynašli. Nemajú ŽIADNY pozitívny účinok. Obsahujú ťažké jedovaté kovy ako je ortuť, hliník a mnoho ďalších jedov. Ortuť je najtoxickejšia neradioaktívna látka s akou sa človek stretol. Je v každej vakcíne. Kľudne si jednu kúp a pošli ju na chemický rozbor... uvidíš že vravím pravdu. Ortuť sa ukladá do mozgu a u detí o to lepšie, že majú otvorenejšie krvné riečisko. Robí NESKUTOČNE defekty na nervovom, imunitnom... systéme. Never inštitúcii ako je farmaceutický priemysel. Bola by si najivná a nezodpovedná keby si si myslela že im ide o tvoje blaho a zdravie. V tom proste nie sú peniaze. Popremýšľaj nad tým. V amerike sa kôli tomu rozmohol nával autistických detí... má to obrovský dopad na zdravie tvojho dieťaťa!!!

radana

jaja,zajdi k detskej lekarke,nech ti da odporucanie na neurologiu,ked synovi spravia eeg,dozvies sa,ci je to nieco vaznejsie.Moze to byt aj urcity typ malych epi zachvatov a nemusi to byt na druhej strane nic vazne.Treba ist urcite na odborne vysetrenie a nic u synceka nezanedbat..

ceky

hádam to nie je nič vážne... ale mala by si pohľadať niečo o skutočných účinkoch očkovania...prejde ti mráz po chrbte...to ti GARANTUJEM... určite bol na očkovaní a ja ti radím pozrieť si aspon jeden z týchto dokumentov:
mustwatch.hztz.cz

mustwatch.hztz.cz