sprej na odstránenie ochlpenia

netool

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

zufala

Prosim vas je UHA NA 100% UCINNE ?? PROSIM DAJTE MI VEDIET ...nieze vyhodim zbytocne peniaze :-) dakujem ..mozte mi dat vediet na nik na pokeci jaa-55 dakujem za ochotu

jajka

ja som to tiez citala s tym lastovicnikom, je to v knihe od Trebenovej zdravie z Bozej lekarne, lenze som to este neodskusala, ale vsetky recepty od nej sa mi zatial potvrdili, napriklad ked pijem zihlavovy caj, podla jej navodu, xlpky rastu pomalsie, menej intenzivnjsie, ono to nejak posobi na nadoblicky a hormonalnu sustavu...

jujo

cavte som chalan a nejko ma uz fakt nebavi holit si tvar.. neviem ci je to normalne ze by som sa toho chcel zbavit na vzdy ale fakt mi to lezie na nervy hm.. neposkodi mi napr to uha plet na tvari alebo poradte akym sposobom by som to mohol vyriesit.. poslite pripadne maila ak sa vam bude chciet.. dakujem pekny den...

miso

UHA funguje, mam 24 rokov a uspesne bojujem s ochlpenim prave vdaka UHA, znie to ako reklama ... ha ha, ale vazne, je to zatal to nalepsie co som kedy objavil ... ked sa drzite navodu, tak zarucene ziadne chlpy mat nebudete, resp. budete, pretoze UHA ich neodstranuje, ale budu take male a jemne uplne neviditelne. Len je to drahe jak svina, ale diky za typ z USA, skusim objednat.

Miso