Očkovanie proti tetanu - ano či nie?

ceky

dračí zub
... ten bol dobrý :D tiež by som jej doporučil ... ale nemusí kupovať vakcíny. Nech rozbije teplomer a nech si dá ;)

dračí zub

radana: Tak sa daj zaočkovať, aspoň 10x, udelím ti Darvinovu cenu. :-D

Nejaké povinné očkovania pre deti sú, ale tie môžete odmietnuť. Môžu vám udeliť pokutu, maximálne v prepočte 10.000 Sk za všetky dokopy, alebo sa odvolajte, obvykle úspešne. Vy nešírite infekčné choroby, očkovanie je len "prvencia". Preto nútiť vás na očkovanie je protizákonné.

ceky

vakcíny sú totálny blud. Neexistuje štúdia ktorá by racionálne podložila skutočný dôvod prečo sa začali vyrábať vakcíny. Nemajú absolútne žiadny pozitívny dopad na zdravie. Ba práve naopak. Môžu ťa zabiť! Vážne zmrzačiť... v amerike majú teraz problém s neskutočne veľkým počtom autistických detí ale aj inak chorých...obrna, mentálne postihnutia... pretože sa masovo chodia očkovať. Každá vakcína obsahuje ťažké kovi ako je hliník či ortuť ktorá je doteraz najtoxickejšou neradioaktívnou látkou s akou sa človek stretol. A je tam! Daj spraviť chemický rozbor a uvidíš že to je tak! Vieš čoho sú schopné také toxíny v tvojom tele? U detí sa okamžite ukladajú do mozgu pretože majú otvorenejšie krvné riečisko a preň to ma fatálne následky. Vakcíny sú najväčším zabijákom či tvorcom chorôb aké si len dokážeš predstaviť. Tu ti nechám tri linky
prvé dva sú dokumenty a posledný je kniha s názvom skorumpovaná medicína a kolaburujúce úrady.
ps. Nepýtaj sa na názor iných ale utvor si vlastný.
mustwatch.hztz.cz
mustwatch.hztz.cz
www.auria.sk

dračí zub

hexi122: Ockovacie latky obsahuju tazke kovy ktore ta priotravia alebo nanocastice ktore ta mozu zabbit. Ockovani enepomaha, naopak zhorsuje zdravie. Hrozba tetanu je vymysel. www.paprsky1.de

Well

hexi- :)
Urcite nie:) To som len nahodil maximalne neziaduce ucinky lebo viem,ze sa tu dotrepu zastancovia co ockovanie uplne odmietaju.
Urcite ti odporucam zaockovanie.