Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake ženy sa pačia mužom

florianik

..zaujímavé, že od chlapov tu takéto otázky, či sa páči ženám to alebo hento nie sú... to my, ženy, nemáme vlastný názor a ideme robiť všetko to, čo nám povedia chlapi, ideme zo seba robiť niekoho iného než sme, lebo sa im to páči? Veď ide hlavne o to, aby si sa ty cítila komfortne a ver, nejaký chlap by o teba časom aj zakopol..
A čo keď práve tvoj potencionálny partner bude mať rád pravý opak než väčšina tu prítomných? No mne sa z tohto už normálne zastáva rozum..

florianik

Ja tomuto už vážne nerozumiem.. načo to potrebuješ vedieť? Keď tu bude prevažovať názor, že majú radi plnšie a ty si štíhla, tak teraz priberieš? Alebo naopak?

..každý týždeň sa tu vytvorí téma, typu: Páči sa chlapom na žene toto alebo hento? Majú radi blondíny či brunety? Majú radi malé alebo veľké prsia? Majú radi hlučné či tiché? Inteligentné či sprosté?

..veď hádam každý človek /chlap, žena/ je iný, každému sa páči iné a hádam nejdem teraz zo seba robiť iného človeka len preto, lebo na fóre vyšlo, že chlapi majú radšej hlúpe prsnaté blondíny a ja som inteligentná bruneta s menšími prsiami.. /pre menej chápavých - toto je príklad/

ceky

cici nezáleží, rici musí byť pevná vyšportovaná. vlastne celá postava musí byť spevnená :) Mám rád ženy ktoré sa o seba starajú. šport, výživa...žiadne hlúpe diety... a i nak... doteraz som si myslel že nemám svoj typ...že pokiaľ je žená šarmantná dáma ... že nezáleťí na odtieni pleti, vlasov... musí to ladiť atď. ... ale pred nedávnom som zistil že sa trochu prikláňam k tróóóšku pehatým blondínkam... akoby nevynnosť alebo čo...neviem :D

nestastny

boze toto je otazka dievca musi mat hlavne sarm pekny usmev a musi muza niecim pritahovat....kazdy si najde nieco ine co sa paci jemu napriklad ja mam rad inteligentne baby (jasne ze musia mat aj nieco do seba) chodim s babou chudej postavy ale velmi sa mi pacia tak isto aj plnsie baby ked mas zenu zaco chytit.....pekne oble tvary......ked si zalaskovany je ti jedno ci je baba chuda alebo plnsia :)

milli11

U chlapov, lebo aj ich sa niekedy opytam, ako, svojich kamaratov. Jeden chodi s rysavou, pehatou. Druhy vravi, ze sa mu nepacia rysave, pehate, ten chodi s ciernovlasou. Treti chodi so solarkovou frajerkou. Stvrty tvrdi, ze solarkove zeny su ako spalene jedlo. Piaty ma rad kratkovlase upravene zeny a siesty ma rad zeny s divokym ucesom s dlhymi vlasmi. Siedmy ma rad hocijaku zenu, osmy ma rad hocijaku zenu, hlavne, ze je pri peniazoch. Z toho si mozes vybrat.

milli11

U muzov sa mi viac pacia blondaci a u zien su mi viac sympaticke brunetky s mensim poprsim. Aspon sa potom necitim sama, ze len ja mam male prsia.

whee_ee

100 ľudí, 100 chutí... každému sa páči niečo iné a hlavne asi musí mať žena svoje čaro :)) .. je to individuálna otázka.. aj ja som pre niekoho príťažlivá, pre iného nie, a tak :D:D

ja som žena, ale mne sa páčia postavy typu beyonce, shakira atď.. :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake ženy sa pačia mužom - Fórum - ZDRAVIE.sk