Nízky tlak???

Príspevok v téme: Nízky tlak???
Fila_787

Dobrý deň...už skoro pol roka sa mi točieva hlava aj niekoľkokrát do týždňa, mávam závraty a zahmlieva sa mi pred očami a už sa mi stalo, že som skoro odpadla 2-3krát.... myslela som si, že mám nízky tlak, ale teraz už niekoľko dní mám dvojité videnie alebo ako to nazvať... a pocit na zvracanie... môže to byť nízkym tlakom??

fristy

a aky nizky tlak mas?ja som mala tiez strasne nizky(zdvyhla mi ho akupuntura).
priznaky som mavala tie,ze som bola strasne unavena...to bolo po zime a zas zacinam byt.no ta akupuntura je dost draha.

matusa

ja mam priznaky velmi podobne, neustale zavrate, nizky tlak, anemia, pocit na zvracanie, najhorsie je to, ze sa na mna vsetci pozeraju ako na hypochondra...

dračí zub

Skus pravidelne brat vitamin C. C-cko stabilizuje tlak, ak je nizky tak ho zvysi, ak je vysoky tak ho znizi. Povedzme pol kavovej lyzicky za 1-2 dni. Uvidis sam. O C-cku som pisal tu: www.zdravie.sk
Ak by C-cko nepomohlo, mozeme tvoj zdravotny stav prediskutovat cez mail. Ak by som neodpovedal, som na dovolenke a odpoviem o par tyzdnov.

Anonymitis

Ahojte, ja mavam nizky tlak odjakziva, a uz asi tak 4 roky tiez odpadavam, nie casto, tak asi 2 - 3 krat do roka, uz je to pravidlom, a dost casto aj ked prudko vstanem sa mi zahmlie pred ocami, alebo aj normalne z nicoho nic sedim aj idem sa mi zatoci hlava, huci mi a viem ze to je priznak anemie, som pomerne dost bleda, skor ,,biela jak stena,, aa tie nocne mory? No mavam nejake hrozne sny, a nejake obdobie v pohode. A ked som bola naposledy u dr na krv, tak vsetko som mala uplne v norme,aj biele krvinky. Tak co to moze byt?

Fila_787

nie nemávam nočné mory, práveže sa mi nič nesníva..naposledy sa mi niečo snívalo už ani nepamätám kedy... a ako to s tým súvisí??

asi fakt pojdem navštíviť doktorku, i keď musím zaklopať na drevo, ako som sa bola trochu prejsť to dvojité videnie zázrakom prešlo...