Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

betadin=jodova tinktura?

dračí zub

Ak neviete či máte otravu ťažkými kovmi, tak sa mi radšej ozvite na mail. Môžete ublížiť, je to dosť rozšírený problém.

jajkafr

poipoi
neviem o tom som nepočula ale Betadine môžeš dávať aj do podpazušia len by sa nemal piť... v nemocnici sa používa ako dezinfekčný prostriedok, kúpila som si ho aj domov lebo neštípe v rane :)

dračí zub

Pri podavani sa jod uklada v tele, preto je z pociatku nizka hladina v krvi. Na zaciatok sa berie viac jodu, napriklad niekolko kvapiek, aby sa telo rychlejsie nenasytilo jodom. Potom staci 1 kvapka za par dni na udrzanie hladiny. Vstrebavanie jodu do stitnej zlazy obmedzuju v nej usadene strumigeny, obvykle kovy a halogenidy, ktore jod vo vyssich hladinach v krvi vytlaca. Ak chces rozobrat svoj zdravotny stav, mozeme cez e-mail.

dračí zub

poipoi: -odkaz odstránený-
Napriklad jedna kvapka do pohara cistej vody rano na lacno. Nesmie sa brat vez hlbsich vedomosti pri otrave tazkymi kovmi.

poipoi

jajkafr

uz som tu citala vo viacerych temach, ze na stitnu zlatu je vraj dobra jodova tinktura, par kvapiek do podpazusia... tak neviem ci to aj toto moze byt.

ci sa da kupit aj normalne jodova tinktura v lekarni?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

betadin=jodova tinktura? - Fórum - ZDRAVIE.sk