Mám priateľa a aj tak som sama

Príspevok v téme: Mám priateľa a aj tak som sama
xxxxx7

Ahojte. Veľmi ma trápi jedna vec. Mám asi mesiac priateľa. Mám ho rada a aj on tvrdí, že má rád mňa. Problém je v tom, že ja by som s ním chcela tráviť viac času. Bývam dosť ďaleko od domova, takže som tu vlastne sama, okrem kolegov z práce nepoznám nikoho. Takže sa dosť nudím, kým môj priateľ stále niekam chodí, na diskotéky, na koncerty, do baru, niečo vybavovať, s priateľmi...Ja na diskotéky a bary vôbec nie som. Proste stále niečo má a až potom, keď mu zvýši čas, tak sa venuje mne. Aj to takým spôsobom, že príde ku mne, niečo uvaríme, pozrieme telku a prespí u mňa. Aj dnes mal prísť o tretej, je už šesť a ešte stále neprišiel. Je to normálne, že on nemá potrebu tráviť so mnou viac času alebo všetkému ostatnému venuje viac času ako mne? Asi nie, však?

vanika

ahojte pripajam sa na tuto temu poradte mi prosim mam druha sktorym zijeme uz 10rokov spolu neustavicne sa somnov hada bez pricin uz asi 7rokov sme nikde spolu neboli a ani by sam nikam neisiel ani ja stale sme spolu tak neviem preco sa bez priciny pohada lubime sa ale on to nevie dat najavo ina zena by vtom nemohla byt lebo on ma velke problemy so sexsom a to mu vadi lenze ja ho potolkych rokoch chapem sme spolu24 hodin spolu tak neviem preco to je poradite mi

opalka

xxxxx7

ahoj,ja som zo stredneho slovenska, zial :(
ale mozme si pisat,ak ti tych par chvil na nete pomoze, budem rada, FB, zdravie...skype, kde len chces :)

ja som akurat dorazila k nam domov, za mojou mamkou, vyjedam kolace v kuchyni a je mi dobre

oci opuchnute od nocneho placu a na skype odkaz od priatela, ze by bol velmi rad, ak by som ostala

no bohuzial,doteraz som vzdy ostala a nic sa nezmenilo

chcem byt doma s mamkou,oddychvoat, ist za starymi kamoskami

xxxxx7

opalka,
odkiaľ si? Nie si asi z TT, však? Lebo ja tu tiež nikoho nepoznám, tak by som rada trávila čas aj s niekým iným ako s priateľom, keďže na mňa má málo času...

rozumiem ti

matkou budes svojmu dietatu, ked ho raz budes mat. ale partner je dospely clovek, ma sa vediet sam o seba postarat. a ak nie je rovnocenny, tak nech radsej nie je vobec. nebudes predsa cely zivot za niekoho tahat. znicis len seba.

zvladnes to, neboj. odputaj sa v mysli od neho a uzi si volno, pokoj a klud. nemusis robit nic, co nechces. ziadne povinnosti, myslienky na to, co este musis stihnut, len klud a relax. on nech sa postara o seba sam.

opalka

prave dnes dochadzam :)
snad to zvladnem
citim, ze musim odist,hoci neviem,ci samota mi pomoze

ale nemozem uz byt ani tu,stale dokoal to iste, nic ma nebavi, nebavi ma zit v jeho tieni a znsata za to este aj vycitky

necham tu bordel, nenavarene,nanekupene, nech sa stara a nech si robi,co chce

isto je prijemne prist domov, ked ta niekto caka, a da ti teplu veceru a opyta sa ta,ako sa mas.... ale nenarodial som sa len na to,aby som bola nieci anjel strazny

rozumiem ti

opalka: pochop uz konecne, ze stazovanie a fnukanie nikam nevedie. nestara sa o domacnost? nestaraj sa ani ty. staraj sa len o svoje veci. a bud sa zobudi, alebo nech ide do riti. si myslis, ze ja po svojom priatelovi upratujem? ani ma nehne. nie je invalid, ani moje decko. bud sa starame spolocne, alebo vobec. pochopil... a mame vsetko pekne rozdelene. vztah fifty - fifty. nic ine nema vyznam.

rozumiem ti

opalka: chod na par dni niekam sama. niekde na nejake pekne miesto, kde ti bude fajn. nie si predsa skolkar, aby ta bolo treba vodit za rucicku. mas rada hory? chod niekde do nejakeho penzionu. mas rada vodu? chod na par dni do kupelov. doma oznam, ze na par dni odchadzas, potrebujes vypadnut. nic viac. proste sa zbal a chod.
pomoze to hlavne tebe. a pravdepodobne to pomoze aj tvojmu vztahu, z akehokolvek konca. ak zo seba budes robit obet, tak s tebou tak budu aj zaochadzat. je to na tebe.

opalka

vcera sa ma moj opytal, preco ja nemam taky zivot,ako on

skoro mi oci vypadli,akoby mi dal najavo, ze nema priatelov, nikam nechodim

a kam mozes, ked som sa odstahovala od nich prec, musim sa dohodnut, ci maju na man cas....musim a chcem sa starat aj o domacnost trosku, mame aj psa... mam pocit, ze jemu je to jedno... proste ja osm zodpvoedna voci tomu, co sme si vybudovali...a on si mysli, ze sa to asi udrziava samo...pritom to udrziavam ja a uz mi neostava cas ani enrgia zit,ako on, resp ako som zila,kym sme spolu neboli....je to o tom, ze vztah prinasa obete v zivote kazdeho...ale za obete s ato nepovazuje, kym je to opetovane....

viete, co myslim, ze vzdy s atreba trochu prisposobit, no mam dojem, ze zeny sa prisposobuju ovela viac...