rodičovské zákazy-za hranicou únosnosti?

lioness_01

zuzic, hlavne žiadna hystéria...
aké máš zdravotné problémy? ak niečo vážne, treba rodičov upozorniť , že ti to nerobí dobre, ak sa k tebe takto správajú, prípadne nejaký lekár by im mohol vysvetliť, že ti emocionálne vypätie nerobí dobrotu... teda netuším fakt o aké problémy ide, ale ak nezveličuješ, tak im to treba slušne vysvetliť...

a inak, ako dlho trvajú tieto "zákazy" od rodičov? podľa tvojho veku predpokladám, že to nemôže trvať až tak dlho, a ešte raz, do kedy máš oficiálne večierku? si spomínala dačo do 21:00, tak to nie je až také strašne zlé, veď s kamoškou choď poobede von ak chceš pokecať... aj tak sa to dá riešiť, či... ?

zuzic

bibi suhlas.
liones no ako inak to vyriesit?? skusala som uz vsetko a im je to jedno..citim sa uz iba ako nieco na com si mozu vyvrhnut zlost a dokazat si ze maju moc...nechapem to ako to mam teda vyriesit? mam zdrav. problemy a toto mi nepomaha, padaju mi vlasy, ked placem dusievam sa vsetko sa mi zhorsi a chcem uz vsetko vyriesit no takto sa neda...

lioness_01

rofl, veď v pohode, ale rada by som vedela, aký je tvoj predpoklad a o čo ti ide, resp. čo si sledoval tou otázkou ? :)

bibba

podla mna rodicia maju ten pocit, ze musia byt prisni, aby im decko nezacalo skakat po hlave a vymyslat stale viac a viac... takto si to este udrzuju v takej rovine, aby si dieta "nezvyklo" ze dovolia to alebo to... neviem... ale neviem to ako dobre riesenie, hlavne ked je dieta smutne... oni su radsej ked si doma a sa s nimi ani moc nebavis, nez aby si bola trebars o trosicku viac vonku, ale mala s nimi prijemnejsi a otvorenejsi vztah. toto naozaj nechopim.

lioness_01

zuzic, mrzí ma to, ale naozaj ťažko k tomu niečo napísať, nepoznám pohľad na vec tvojich rodičov, neviem čo ti na otázku odpovedali, prečo majú pocit, že s tebou sú problémy, zrejme je niečo čo ty za problém nepovažuješ a oni áno... ťažko povedať... ale naozaj je to v tomto veku normálne, to časom prejde a bude to zase v pohode...

a rebéliou nič nezmeníš ani nič nevyriešiš...

rofl

ale ved ja na teba neutocim, islo mi o nieco celkom ine aj ked uznam, ze moj predpoklad moze byt zly. a fakt nic proti tebe, ok? :))

lioness_01

vieš rofl, ono, na tom "Festivale" som bola aj nebola... po koncerte /poslednom/ som musela ísť domov...no domov... spala som u maminej kamarátky, ja nie som odtiaľ kde ten fest bol, čiže som tam bola len vďaka tomu, že som mala kde prespať... a kebyže tam mamina v tom meste nemá dobrú kamarátku, tak tam ísť nemôžem, ja si to plne uvedomujem, ale skutočne sa necítim o nič ochudobnená... ja si myslím, že som si zábavy užila za svoju pubertu dosť ...

zuzic

liones ked im dam taku otazku mama to otoci tak ze vyjdem naposmech ake trapne otazky davam...planujem ze zacnem byt taka akou ma asi chcu mat...pojdem von kedy budem chciet a potom si vypocujem kazen no medzitym budem normalne zit...ved nic zle nechcem urobit len mat trocha volnosti. a oni si uvedomia ze mozem byt aj horsia ako som ked mi hovoria ake maju so mnou len problemy...

lioness_01

zuzic, tak sa ich to spýtaj.. kedy si stratila dôveru...

a netuším čo ti povedali na otázku, či ťa majú radi, ale skutočne neverím, že ťa radi nemajú...ak by ťa radi nemali, tak im je tri desať kde sa po nociach túláš, to mi ver...