to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

jeanny

rony ja cakam uz 5 rokov a nevrham sa po prvom co prejde okolo, mozno ale prave to je problem :( nechcem cakat dalsich 5-10 rokov a v 35. ist na umele oplodnenie aby si tak aj ty neskoncil, teda nie stym tehotenstvom :) chlapi maju v tomto vyhodu, ze aj v 50. zbalia tupe mlade sliepky a este moznu mat co chcu

sweetlady

Baby ste mlade, urcite aj kocky, tak co sa bojite?Toto sem mozete pisat po 30tke, ze som sama a co ked si nikoho nenajdem?Ak ani v 30tke nikoho nemate, co tak skusit zoznamky, internet atd....Ale rozmyslat o tom v 23-25 rokoch,to je divne.Uzivajte si zivot,leto,kamaratov a lasku si nechajte po 30tke.

jeanny

prilezitosti sice neni moc ale ved vseci mali zhruba tie iste a nasli si. skor mam pocit ze akosi momentalne chyba ponuka, resp. je trochu cudna :) mozno som narocna, dokelu ale snad kazdy by mal mat nejake naroky na svojho zivotneho partnera!
keita24, myslim ze si to vystihla, az nato ze ja som ziadny vztah predtym nemala ale poznam v okoli baby co sa nedavno rozisli s laskami zo strednej a tiez si nikoho nevedia najst. uz sa bojim ze toto je proste konec

rony26

ale najdes, neboj sa...a ak nie, tak si on najde teba ;-)...ale ak mas jasnu predstavu o tom co hladas, tak sa toho drz...ak to teda nie su nejake nerealne predstavy v zmysle princa na bielom koni, tak je lepsie pockat ako sa vrhat len tak po hocikom...ja som na tom podobne ako ty, len si uz nekladiem take otazky, verim, ze sa raz dockam, presne viem kam ju vezmem na prechadzku, co jej chcem ukazat, zazit s nou a velmi sa nato tesim...takze uz ju len stretnut...neviem ci to bude o tyzden ci o rok, len viem, ze raz to pride

Fernando

Podla mna je problem v prilezitosti. Ked ich nemas tak sa to holt neda. A na Slovensku je to este duplom tak, ze zoznamovanie funguje velmi konzervativne. Nastastie nie az tak ako v Kuwajte kde je to uplne zakazane =). Rada pre teba, nehladaj idealneho princa, idealy vo vztahu nemaju co robit. Bud chalan nie je idealny, alebo si ho prilis zidealizujes, ani jedno nie je dobre. Moze sa ti zapacit koli niecomu, co by ta ani nenapadlo. "Mudry clovek osudu pomoze" (Napoleon Bonaparte).

keita24

Ja som mala priatela od 16.Dufala som,ze na cely zivot,bohuzial nevyslo... koniec po 7 rokoch.Odvtedy mam stastie len na arogantnych idiotov,slusne povedane.Nemam nudzu o muzov,ale ziadny z nich ma neuputal povahou,co z toho,ze su pekni,z peknej misky sa nenajem.Ja kladiem velky doraz na povahu cloveka,a tito co som stretla,namyslene hovada s prepacenim...muza s dobrym srdcom ktory nepije a nefajci a nezaujima ho len sex a futbal,asi tazko najst =/ A moja...mam 24 a stale dufam ze si po 30 rodinu zalozim...ale s kym....

jeanny

tak dakujem za ponuky :) beskyt co taky urazlivy ton, zle skusenosti? odkial poznas vsetky bratislavcanky by ma zaujimalo? :)

beskyd

starsi pani chcu vacsinou len sex, neviem si predstavit aku inu hodnotu moze ponukat zenska z BA. vobec, keby vas vacsina chlapov nevnimala vysostne animalne tak si ziadna blavacka nenajde partnera asi nikdy, ved to je uplna hroza tu. chodte sa pozriet na sever krajiny alebo do polska, to su zeny, krasne, prijemne, vesele, spontanne, prirodzene, nezne a oddane, to ano. ale BA?:D hladajte si anglicanov, u nich je to vraj s tymi babami este horsie ako v blave tak sa potesia:)