to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

lost

jeanny

co ti da diskoteka+alkohol? :)

mne nic, tak ich napriklad nemusim, a mam proti tomu to, ze je to ako raj pre ilegalne veci (radsej nerozoberam :D )

tisha

ja mám 20, žiadny vzťah som v živote nemala...pretože som bola večne zahrabaná nad knihami, diskotéky, alkohol mi nič nehovoria a vlastne taký život by asi ani nebol pre mňa....ale k veci, hlavné je nerobiť si z toho hlavu...keď si sama utrápená nič nejde ľahko...chce to trošku optimizmu....určite existuje človiečik, ktorý napokon ocení kto si a aká si...
ani ja to nevzdávam, aj keď viem, že kvôli škole teda medicíne ani nemám čas niekoho hľadať....ale on si ma možno nájde sám:D je zbytočné sa trápiť, aj keď chápem tvoju túžbu po blízkej osobe...máš vlastný život a preto,že iní niekoho majú, neznamená to, že si niečo zmeškala...tak hlavu hore a želám ti, aby ten niekto prišiel čo najskôr:D

gabika35

AHOJTE JA MAM TAKY ISTI PROBLEM JA MAM 36 A ESTE SOM NIKOHO NEMALA,NEVIEM CI SI NIEKOHO ESTE NAJDEM.NACHODILA SOM NA DISKOTEKY LEBO MA TO TAK NETAHALO,TERAZ BY SOM AJ ISLA ALE NEMAM SKYM.PISALA SOM UZ AJ NA ZOZNAMKU ALE MARNE,ZE VRAJ NESOM ICH TIP.TAK JA NEVIEM CO CHLAPCI AKE TIPI DIEVCAT.JA SOM Z DEDINY.

Kubes

čau riešim podobný problém, mám 23 a niekde som aj čítal, že pokiaľ si žena nenájde priateľa do konca strednej školy, tak má menšiu šancu, ale ja si myslím, že záleží od osoby, treba sa zoznamovať stále s novými ľudmi ... ja som mal 2roky trvajúci vzťah od konca strednej a začiatkom vysokej školy a tiež som mal donedávna podobné úvahy, či som to už neprešvihol, lebo všetci sú dávno popárikovaný. Verím ale, že sa to časom zlomí a snažím sa tomu pomôcť, nestojím a nečakám kým mi princezná spadne do náruče. ;)

ivik 21

ahoj jjaa ja som na tom rovnako, ešte som nikoho nemala, nebavia ma disco, alkohol občas, a študujem na vš kde je iba pár chalanov, ked sa mi niekto páči tak mám neaký blok alebo čo, no začnem sa toho človeka hanbiť....ach

GiovanniX

jjaa-ja hladam podobnu tebe,ziadna disko,no alkohol atd :D neboj raz sa najdes s tym ktoreho hladas :) aj ja hladam,ale zatial bezuspesne...,ale nevzdavam sa :)

jjaa

ja mam 20 a tiez zatial nikoho ani naznakom....velmi sa preto este netrapim,ale niekedy ma prepadnu take myslienky,ze co ak ostanem sama do konca zivota .... a obavam sa ,ze najblizsie roky ani nebudem mat cas a priestor niekoho spoznat, nakolko pendlujem medzi internatom a domovom a cez semester som zahrabana v knihach :( na diskoteky nechodim,nebavi ma tancovat, alkohol absolutne nepijem, lebo mam z neho priam hrozu(ludia sa pod jeho vplyvom menia k horsiemu) a taktiez neviem nadvazovat kontakty-najma s muzmi...akoby som mala nejaky blok,ze sa strapnim a podobne....ale zatial cakam a nevzdavam to :)