to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

bebe keksik

ajataka:

Mozem sa nieco opytat ?

Ako si vydrzala do 32 rokov bez sexualnej aktivity ? Vobec ti to nechybalo ?

bebe keksik

dexter:

JJ neni to o tom...ako som uz niekde pisal...vobec nezalezi aky je chlap (spravanie, vyzor)...dolezite su zivotne okolnosti ci stretne zenu ktora ho proste miluje(nieco k nemu citi)...je to cele iba o nahode a stasti ci clovek stretne niekoho..

dexter

BJ,
stay je ten tvoj prispevoka ale mozme to rozvit...
sorry ale toto sa mi zda blbost:"Vybudovat si stav psychiky, ktory ludi pritahuje, nie odpudzuje. Psychika plna rozporov iba po niekom tuzi, ale v realnom svete nedovoluje inej osobe vstupit do krehkeho a jemneho sveta emocii. Taky clovek vlastne nema rad ludi a sameho seba, len o tom este nevie."

kolko ludi psychicky vysinutych si partnerov najde. to nie je o tom. je to o narokoch. bohuzial, som narocny pretot oaj mne tak dlho trva..

ajataka

Ahoj,
ja som mala prvy vazny vztah, az vo svojich 32 rokoch. Predtym nikde nikto, jasne, ze som sa citila zufalo posledne roky. Preto som zasla na internetovu zoznamku a tam sme sa spoznali. Po roku chodenia vsak prisli vazne problemy vo vztahu. Chodime spolu uz dva roky, ale neviem, ci to ma buducnost. Z jeho strany su vazne veci z jeho minulosti, ktore nema doriesene. Ale v tomto vztahu som pochopila, ze som skvela, milovana a uzasna zena. A ze vobec nie je chyba vo mne, ked som tak dlho nikoho nemala. Neverte hlupostiam, ze nevyzarujete asi spravne signaly druhemu pohlaviu a preto ste sami. Nie je to tym!!! Len si verte! Radsej byt sam ako s nespravnym clovekom.

R4d0sl4v

Ja mám 18 a ešte som nemal priateľku :( ale je to asi tým že nebol čas nikdy hladať ani sa snažiť o nejaký ten vzťah teraz keď mám času tak zase už mám pocit že sa nedarí a že som to prešvihol

Ak by sa so mnou niejaká slečna chcela zoznámiť kludne mi napíš na mail :-O

R4d0sl4v@gmail.com

LuLuCinka2093

ja mam 17 a este som nemala ziadneho chalana...no síce uz sa ma viaceri pokusali zbalit ale mne sa nepacili:( a takých co by som chcela sa na mna ani len nepozru...tak kde je problém?!

LuLuCinka2093

ja mam 17 a este som nemala ziadneho chalana...no síce uz sa ma viaceri pokusali zbalit ale mne sa nepacili:( a takých co by som chcela sa na mna ani len nepozru...tak kde je problém?!

dusi___

O akych narokoch hovoris ? Ved tu nejde o ziadne naroky ale o to ci sa navzajom s niekym pritahujes...

lulu24: to je jedno :-)

GiovanniX

dusi_____asi mas aj ty velke naroky co?skus troska ubrat z nich,mozna budes mat stastie,ani mne nie je ziadna dobra a to mam len 21 rokov,absolutne ma netahaju take veci ako diskoteka,vyuzivanie dievcat,skratka hladam tu ktoru som este nenasiel.Ja viem,snivat je krasne,ale realita je casto ina(zial).Vela stastia.