to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

youki

este upresnim, co som tym myslel:
najist viac kamaratov a po spoznani sa ti iste niektori zapaci aj na vztah - je to lepsie ako hladat jedneho partnera nahodnym skusanim z diskotek ci zoznamovacich portalov
Okrem toho, so znamymi mas urcite aspon nieco spolocne, inak by ste predsa nemali dovod byt spolu. Hladanie medzi uplne neznamymi je zlozitejsie.

youki

tak potom sa urcite netrap s tym ze nikoho nemas a neponahlaj sa - ako vidis (citas) nie si jedina a viaceri ti to pisali, ze vobec nie je pravidlo, aby si v tvojom veku musela mat partnera.

Znamymi som myslel to, ze si najskor znamosti a po spoznani uvidis, ci by ti vyhovoval do zivota - nie rovno hladat jedneho partnera. Spoznaj viacerych, pochopis komu je co prednejsie a mozes vyberat. Je to perspektivnejsie ako zamerat sa na jeden ciel.
Ale nechcem tu uz pisat, myslim ze k problemu som sa vyjadril a snad poradil, zacina to tu byt neprehladne.

jeanny

praveze ja vobec niesom taka ako pises...nejde mi silou mocou o vztah - to by som urcite nebola tak dlho sama. neviem ako si to myslel s tymi znamimi, zle som to pochopila, len mi to tak vyznelo z tvojho prispevku. ale som rada ze su aj ludia ako ty, ak sa totiz s niekym stretnem, vascinou o nieco ako kamaratsvo/znamost dany clovek nema zaujem, to je bud-alebo. cize by ma to ani nenapadlo pozadovat, aj ked mne by to teda neprekazalo

youki

nerozumies ma, resp. mam pocit ze jedine co sa snazis je docielit vztah a na nic ine nepozeras.
Ved som nikde nespomenul ziadnu pracu, tak neviem kde si vycitala tych pracovnych znamych.
Ja som ti uz vysvetlit, ako to je medzi chalanmi v nasom veku a je na tebe, ako sa k tomu zachovas (alebo najdes ine typy) ale mala by si si zvazit svoje nazory: pisat v 23 rokoch ze si v zivote zostanes sama.

Fernando

Vidis? o tomto som hovoril, tu sa ti youki ponuka a ty nic :P sak som hovoril ze musis skusat a vyuzivat prilezitosti. Alebo sa youkiho bojis? :)

jeanny

youki, vyhodni znami??? tak to hovori za vsetko :) jasne, ze sa zidu ale ja proste nie som ten typ, nezhanam pracovne kontakty (aj ked aj tie by sa mi hodili) ale priatelov, kamaratov:)ale ludia su asi rozni...

Fernando

A preco by si sa zlakla? poradim ti nieco, ked ides na rande, ber to skor ako ze si ides dat kavu, nic viac, nic menej. Nieco ako nezavezny pokec.

Mozno by som ti v tomto vedel este viac poradit, mam par kamaratok ktorym sa vztahy tiez nezacinali klasickym scenarom, ale to by som tu nerad rozoberal. michael1306@gmail.com

youki

jeanny: suhlasim ze sa snazim konat racionalne, ale nechapem co si myslela tym prijimacim pohovorom, neviem kde si prisla na to, ze som ta planoval vypocuvat. Rad spoznavam ludi z roznych oblasti - mam vela roznych znamych, je to vyhodne ked nieco potrebujem z oblasti, ktore mi nesedia, pripadne spoznavat dalsich ...

tak

Mila Jenny

vies toto je jedna z veci, ktore sa nedaju ani kupit ani vynutit, ... pridu same, presne vtedy kedy maju, nemas nic stratene, skus sa naladit na vibracie priatelstva, byt sama so sebou spokojna, to je najdolezitejsie, .... Tvoja laska Ta caka, tak sa tes, ... prajem Ti aby Ta tato laska naplnala a aby si bola stastna, ...