Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova epilacia

Vevvee

Najlepsie je investovat do kvalitnej elektrickej ihly, ktora chlpky odstrani navzdy na rozdiel od laseru po ktorom i tak dorastu naspat. Ja mam doma Sterex a neviem si ho vynachvalit, usetril mi kopu penazi. Bola som spokojna aj po elektrolyze v salone, ale doma je to ovela pohodlnejsie a hlavne lacnejsie

d012

Ahojte. Neboli ste niekto nahodou na epilacii v Crystal Esthetic Clinic? Chcela by som vediet ci je ich epilacia ucinna. Pouzivaju vraj novu technologiu SHR ( E-Light je najnovšia technológia, ktorá v sebe spája osvedčenú technológiu IPL s RF). Neviem co si mam o tejto technologii mysliet, moc som o nej nenasla. Iba viem, ze IPL je menej ucinna ako klasicky laser, nie je trvala a je potrebnych viac sedeni, cize je v podstate rovnako draha ako klasicky laser. Lenze SHR je vraj nejaka nova epilcia, ktora je vysoko ucinna a bezbolestna. Neviete mi poradit?

beautician

Treba rozlisovat uricte epilaciu z roznych stranok.V prvom rade je dolezite ci sa jedna o laserovu epilaciu alebo epilaciu s ipl.Dalej zavisi na kvalite pristroja a v neposlednom rade na kvalite prevedenia a odhadu ktory moze mat iba certifikovane vyskoleny clovek pretoze potom je to iba zbytocna investicia a namiesto 5 sedeni musite absolvova 10,20 aby bol co najlepsi efekt.Epilacia sa moze vykonavat urcite aj u neplnoletych osob so suhlasom rodica.

Matej968

Predám málo používaný ešte vyše roka v záruke Laserový prístroj na odstraňovanie chĺpkov na domáce použitie.S benusom som bol spokojný ale stojí mi už doma potreboval som ho iba na odstranenie chlpov na rukach a svoj účel splnil.

Obsahuje:
laserový prístroj Benus CW-808
2 bezpečnostné kľúče na zapnutie
originálny CE adaptér schválený výrobcom pre EU
chladivý gél
regeneračný krém
pevný obal s výsteľkou pre uskladnenie po použití
manuál
cena:100eur
ak máte záujem piste na mail: pcgalaxixxx@gmail.com

delphia

dla toho co pises, tak "luxus" chcu budit len cenami a nie urovnou poskytnutych sluzieb. doporucujem Chirmed na Zamockej

bibi1234

delphia-no prave a to som bola v Interkliniku, co sa povazuje za "luxusnejsiu" kliniku... a to nebudem ani spominat, ako sa im raz laser pokazil, nechali ma trtkat sa cez celu Bratislavu, hodinu cakat v cakarni a az potom ma prisli informovat o situacii, ze im nestihol prist opravar, ze mam prist o tyzden.. a nebudem ani spominat, ze Dr. F. ma na rukach plesne-robila som si pred rokmi kurz necht.modelaze, kde sa preberali aj hubove ochorenia ruk s dermatologom, takze som mohla odborne posudit, ze to ma vo velmi pokrocilom stadiu... sestra zas bola v inom centre a tam na nu zas doktorka preniesla bradavicky-molusky-ktorych sa nevedela zbavit 3roky!!!, asi laser nedezinfikovali, takze ktovie, kolkych ludi takto nakazili...

delphia

...hm... bola si na epilacii- chlpy ti nevypadali, ale zato popalena si bola. mnoooo radsej prec daleko od takychto sluzieb....

bibi1234

delphia, nemam teraz cas sa moc rozpisovat. Tak len v kratkosti = nebol to informovany suhlas s vykonom, ale vstupna lekarska prehliadka, aku ti robia napr. ked ides na procedury do Piestan..
Skoro ziadne chlpy mi po zakroku nevypadali, takze som nemala "mapy", ale povodne ochlpenie.

delphia

ano bibi, reklamacia existuje. netvrdim ze na to, ze po x opakovaniach ti chlpy stale rastu, ale na aktualne vykonany vykon. 2-3 tyzdne po epilacii ochlpenie z koze vypada (ak je zasiahnute laserom) a tam, kde laser nebol aplikovany, tak vyrasta krasne ako pred tym. no a ked ty tvrdis, ze pracovnicka chcela mat skor plochu vyepilovanu a zamerne vynechavala- tak presne tam v tych miestach by hufne chlpy rastli, pricom dalej, kde koza bola laserom zasiahnuta by bola hladka. takze ANO, existuje moznost reklamacie (resp. kazde seriozne centrum vie posudit techniku odvedenej epilacie praveze na stave epilovanej casti po 2-3 tyzdnoch od epilacie a teda na zaklade reklamacie sa gratis doepiluju vynechane miesta). lebo jedna vec je ked zvysene ochlpenie je ovplyvnene hormonalnym stavom a nedokaze sa dosiahnut pozadovany stav bez ochlpenia ani po tych 6. az 8. opakovaniach, ale vec druha je prave co som pisala- zla technika vykonu a vyepilovane mapy verzus mapy, kde chlpy veselo rastu hned po epilacii.

... a nepodpisovala si spravu, ale informovany suhlas s vykonom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova epilacia - Fórum - ZDRAVIE.sk