Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Inline korčule vz. nohy

Príspevok v téme: Inline korčule vz. nohy
granka

ahojte! Kúpila som si nové korčule. A mám taký problém, že nevydržím dlho na nich. Začnú mi tŕpnúť palce na nohách, potom klemba, no a nakoniec musím korčulovanie ukončiť. Toto mi začne robiť po 15 min. korčulovania. Na starých som mohla byť i celý deň a v pohode. Čím to môže byť. Korčule mám s 90mm kolieskami

granka

tak moje korčule mi sedia ako uliate. už ma vôbec nebolia nohy. Stačilo zatnúť zuby a vydržať. Korčuľa sa vyformovala a noha si zvykla.
A píšťale ťa zvyknú bolieť, pretože máš slabé nohy. musíš to prekonať

granka

tak moje korčule mi sedia ako uliate. už ma vôbec nebolia nohy. Stačilo zatnúť zuby a vydržať. Korčuľa sa vyformovala a noha si zvykla.
A píšťale ťa zvyknú bolieť, pretože máš slabé nohy. musíš to prekonať

inga22

Ja som si zaobstarala korčule minulý rok. Presne to isté, strpnuté palce a mňa navyše neuveriteľne bolieva píšťala. To isté aj v lyžiarkach. Možno je to tým, že váhu prenášam vpred, musím mať neustále pokrčené nohy či už v korčuliach alebo lyžiarkach. Čiže slabé nohy.
Premýšľala som, či mám správne číslo korčúl, či nemali byť o číslo menšie i keď zase o číslo menšie sa mi zdali až príliš tesné na palcoch.
No ak korčule nestiahnem poriadne, tak mám nepríjemný pocit lietania na nohách. Neviem ako to vyšpekulovať. Ak ich stiahnem viac, trpnu mi nohy, ak povolím, zase cítim nestabilitu. Ani tak dobre a ani tak.

granka

ja skúsim rôzne spôsoby zviazovania.. dnes som si kúpila i špeciálne turistické termo ponožky, tak budú moje nohy v pohodlí..
a ľavá noha je na tom výrazne dobre... len pravá robí problémy.. uvidíme ako to dopadne...

bonn

granka, zle si si ich stiahla asi, mne sa to tiez teraz stalo, lebo som si ich obuvala tak, ze mi vyseli nohy vo vzduchu, a este aj na druhy den ma boli noha z toho....a predtym sa mi to este nestalo, dokonca sa v korculiach citim pohodlnejsie ako v topankach.....

mirka 23

hm, no to su slabšie korčulky, ked na šnurky, cez nart na suchy zips a hore klipsňa, že? To sa podla mňa neda dobre stiahuť. Taketo som mala stare. onn, niečo na tom bude... Teraz s lankom som ovela spokojnejšia. Ale povoľ si tu klipsňu v každom pripade.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Inline korčule vz. nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk