Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokonalosti pleti

Príspevok v téme: Nedokonalosti pleti
denisska

Uz dlhsi cas ma trapia nedokonalosti pleti, konkretne sa jedna o taku kvazi "podkoznu krupicu". Hrbolceky na pleti, pricom sa nejedna o zapalove miesta, ani nic podobne. Mam mastny typ pleti, miestnami uhrovity. Nikdy som netrpela na akne. Nema niektora z vas podobne problemy? Pouzivam od Lorealu cistiacu pletovu vodu na mastnu T zonu, ktora absorbuje nadbytocny maz a uzatvara pory. Lenze mam taky dojem, odkedy pouzivam tuto vodu, tak sice nadbytocny maz skutocne ustupil, ale nastupili prave tieto hrbolceky, ktore su dost viditelne. Nejaka osobna skusenost, ci rada?

nefertiti22

so mnou uz ani kozna nevie co robit...lebo stale mi daco dava...pomoze to na dva tri tyzdne a potom som tam kde som bola..na to ze mam 22, tak ma to pekne stve..ale zase viem, ze je to aj vdaka alergickej reakcii na toto obdobie, lebo sama burina rastie a kvety kvitnu...o tej bylinke to niekde mam zalozene ..len to musim pohladat =) ..dufam, ze anjdem

denniska

no to je sila..ze vdaka kozmeticke. Ja som prave od mora prisla a ziadne ucinky :( Stale na mrtvom bode. Ale zase jedno stastie, ze sa mi to zatial nezvacsuje. To s tym HAK je tiez take krajne riesenie. Viem, ze je to individualne, ci to pomoze alebo nie. Jednej mojej kamoske HAK veru pomohol a dokonca ma krasnu plet aj po jeho vyradeni. Ale co poznam znamej dceru, tak jej to naopak pleti este prihorsilo. Nefertiti, ja mam tiez uz davno po puberte a stve ma to rovnako ako teba:) Inak nespomenula si si na tu bylinku?

nefertiti22

no...ja tu krupicu mam prave vdaka kozmeticke...a to pri tom dobra kozmeticka je...len akosi moja citliva plet asi nezniesla tie veci co mi davala na cistenie pleti, tak sa mi to vyhadzalo...ja idem ku moru a predtym mi aj vdaka tomu zmizlo vsetko z tvare, tak som zvedava ze ako dopadnem...HAk ja zase urcite nechcem..lebo davat do seba umele hormony to nie...a aj tak len citam ze po vysadeni sa to vrati a este v horsom stave
mna najvaic stve, ze stale to mam aj ekd po puberte uz mam pekne davno :D

denniska

no tiez pouzivam ten pure zone, no nejako pozitivne ucinky nebadam. Vyhliadla som si od Vichy Normaderm pre mastnu plet. Ja mam tu "krupicu" predovsetkym na licach a v spankovej oblasti. Zhanam aj nejake dobre referencie na fakt dobru kozmeticku v BA, pretoze ta moja doterajsia to je na zaplakanie. A skusim sa poradit aj priamo s nou. Este ma napada aj posledna moznost a to HAK

nefertiti22

ja mam taky isty problen..ta podkozna krupica na tvari...vyrazky ani nie...ale tak zbavit sa toho, je starsny problem...od koznej mam Dalacin, ale som dost skepticka ci mi to pomoze =// ...inak raz mi na to pred par rokmi pomohla jedna susena bylina z lekarne a zmzilo mi to na 3 roky a teraz som za budla ako sa volala...

lana334

ja mam tiez mastnu plet s rozsirenymi pormi a bez akne..a tazko sa zhana kozmetika pre nu, lebo vsetko je vacisnou aj na akne..pouzivala som loreal pure zone...ten sa mi zdal dost dobry..na den pouzivam pletovu vodu a krem nivea na normalnu a miesanu plet(lebo na licach mam skor normalnu)a teraz mam la roche krem ale pouzivam ho en malo dni tak vysledky este nemozu byt vidiet

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedokonalosti pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk