Bezucelovy uver poradite prosim?

Príspevok v téme: Bezucelovy uver poradite prosim?
diana9872

ahojte mam problem.som studentka vs a pozerala som si v slov.sporitelni bezucelovy uver,lenze tam treba rucitela.kedze som sirota a zijem len so starou mamou,ta ma dochodok ja nepracujem zatial, nemam koho za rucitela uviest.avsak kazdy mesiac mi pride na ucet ista suma penazi od mojho uja zijuceho v cz,z tychto penazi si viem usetrit okolo 70 eur mesacne.
tak by ma zaujimalo ci neviete ci sa ten bez.uver da vybavit len s tym ze proste kazdy mesiac na tom ucte peniaze mam.dakujem

diana9872

lenka---
vdaka uz tu stanku pozeram,ale nemohla by si mi poslat tn link ze komu prideluju tu pozicku?
lebo ja som sa tam len docitala ze ziadat o nu moze kazdy...
a oni to vyplacaju ako?hned celu sumu alebo po mesiacoch?

diana9872

lenka---
vdaka uz tu stanku pozeram,ale nemohla by si mi poslat tn link ze komu prideluju tu pozicku?
lebo ja som sa tam len docitala ze ziadat o nu moze kazdy...
a oni to vyplacaju ako?hned celu sumu alebo po mesiacoch?

lenka---

podmienky postovej banky:

Kto si môže požičať?
zamestnanci, ktorí dovŕšili 18 rokov, sú zamestnaní dlhšie ako 3 mesiace a majú trvalý pobyt na Slovensku
dôchodcovia do 65 rokov, ktorí poberajú starobný alebo výsluhový dôchodok
invalidní dôchodcovia od 35 do 65 rokov

lenka---

Neviem, ci sa podmienky tykaju aj teba, ale kazdopadne im napis, pretoze toto by bola najlepsia alternativa a email nehryzie:)

lenka---

Nie, nie je len pre pedagogov. staci splnat aspon jedno kriterium z tohto, prestup nehra rolu:

Podmienky na priznanie pôžičky

1. Pôžičku možno priznať žiadateľovi, ktorý spĺňa niektorú z týchto podmienok:

a. dosahuje počas vysokoškolského štúdia výborný prospech,
b. je občanom so zmenenou pracovnou schopnosťou, 6)
c. je občanom so zmenenou pracovnou schopnosťou s ťažším zdravotným postihnutím 7) alebo
d. je poberateľom sociálneho štipendia. 8)
e. priemerný mesačný príjem na člena domácnosti ku dňu podania žiadosti o pôžičku je nižší ako minimálna mzda. 8a)

Uplne najlepsie im je napisat email, nacrtnut situaciu, prijmy, s tym ze chces pozicku na studium, lebo ti to financne nevychadza, ziadatelov je malo, zvyknu vyhoviet. Nemam s nou velke skusenosti, hovorim to len ako pokus, spoluziacka si tak pozicivala na vodicak.

diana9872

lenka---
diky kuknem to
a nevies ci nemaju podmienku o zmene alebo prestupe?vies lebo studovala som prvy rok socialnu pracu a potom som isla zase od prvaku na pedagogiku

lenka---

www.spf.sk estge by tu mozno bola takato moznost, treba si to prestudovat, keby si si pozicala na "studium". tam su uroky naozaj bezvyznamne.