Baby-spavate u svojich priateľov?

SatyR

mam 23 moja mila 18 a chodime spolu 2,5 roka cca. po 3 meiacoch sme zacali spavat jeden u druheho... (pre mna) samozrejme bez sexu... to az neskor... a dnes? Keby som ja holku nezavolal k nam alebo to ona sama nenavrhla... Tak ju k nam zavola moja mama aj bez mojho suhlasu :D Akurat cez den sa neda santit ked su doma ludia :P a v noci sa snazime nerusit ludi vo vedlajsich izbach... O:-)

miselka30

ja spim u svojho priatela vzdy kedy si zmyslim aj on u mna a moji rodicia s tym nemaju problem mam 19 a moj priatel 21

Lilllss

ked o nas dvoch nevedeli moji rodicia tak som u neho nespala. Ale ked sa to dozvedeli tak u neho spim uz 3 roky :)

ewelin28

noo...moj priatel, s ktorym o par dni oslavime 2he vyrocie....u nas bezen spava...ale kedze byvame od seba viac ako 150 km..inak to nejde heh....dokonca aj na prvom stretku sme spolu nocovali...ale nic nebolo..nebojte sa.....verila som mu..mamina mi verila...nebol problem..
a ako vacsina pise..vsetko zavisi od rodicov..ale myslim, ze mate uz nato vek..nemali by vam branit :)

AdamKrt

Ked niekto napise, ze nepsava, tak nebudes ? Rob to, co uznas za vhodne sama a co Ti dovoli situacia, moznosti...

daisinka

Dakujem velmi pekne za rady...No u nas je to tak,ze ja mam takych konzervativnych rodicov a mamina mi povedala, ze oa nikdy u priatela nespala a ocino tiez nebude nadseny.Jeho rodicia su zas v pohode a im to nevai.Tak neviem.