nikto mi nevie poradit, co sa deje a preco :( - PRSIA

Príspevok v téme: nikto mi nevie poradit, co sa deje a preco :( - PRSIA
opalka

Ahojte, viem ze takychto tem je tu uz dost, no nikde nevidim pisane o tom,co presne trapi

uz pol roka mavam cely mesiac s vynimkou 7 dni velmi zvacsene a velmi bolestive prsia a bradavky

HAK beriem 4 roky, kvoli tomuto problemu som aj zmenila pred mesiacom za inu, no problem neprestava

nie je to podla mna typicky PMS? lebo to zacina omnoho skor, inak povedane, asi 5 dni po menszese to zacne a zas do menzesu trva

je to velmi neprijemne a bolestive zitie

neviete niekto poradit? co robit,kam ist? uz som bola na gynci 3-4 X a nic

opalka

ahojte, ked som zakladala tuto temu,myslela som, ze moj problem prejde,ale ako vidim, tak nie

uz som vymenila tabletky, dokonca som ich teraz vysadila a som mesiac bez HAK,no zmeny v bolesti a velkych prsiach nebadam :(

neviem,co mam robit, chcem ist na gynekologiu,ale mam pocit, ze to nejak vsetko beru na lahku vahu....raz to je ovulacia, raz si zvykam na tabletky, raz mam stres..... ale mna to proste neprechadza, boli, boli, som cela napuchnuta :(

opalka

isabella

ano, rozmyslala som nad tym, no rozhodla som sa od septembra

jednak, uprimne, cez leto je mi HAK pohodlnejsia a nechem si ho kazit vykyvmi nalad, pleti, a podobne... a zaroven, chcem brat tuto druhu hak aspon 3 mesiace,aby som vedela jasne urcit, ze mi to nerobi dobre

ale ano, som rozhodnuta, od jesene s tym prestat,ak sa nic nezlepsi (samozrejme obavy mam co potom, kymsa da telo dokopy, plet, cyklus, vaha....)

isabella

a skusila by si nejakych par mesiacov nebrat? viem, ze lekari tvrdia, ze pri dnesnej novodobej hak prestavky netreba, ale predsa, su to 4 roky... neskusis nieco take? verim, ze je to neprijemne a ja by som sa aj bala, ze co vsetko za tym moze byt...

opalka

ja HAK beriem uz 4 roky

z toho taketo problemy pocitujem posledneho pol roka, preto mi nejde do hlavy, ze ak je to HAK,preco vyhovovala 3,5 roka ateraz uz nevyhovuje

v ramci tych 4 rokov beriem teraz prvy mesiac uplne iny druh HAK

este ma napadlo, ci mi to nemohla robit ta prva a musim pockat,kym sa ustalia hormony a zacne fungovat tato terajsia...no neviem, asi to vyzera ako "strasny globalny" problem, ale naozaj ma to uz dlho trapi a ide to na psychiku

isabella

ja osobne typujem, ze tvojmu telu proste nesedi hak, myslim vseobecne, nie len jeden typ... niektore holky to proste uzivat nemozu, lebo im to komplikuje zdravie, skus vysadit a ak to prejde a skusis este jeden typ, tak asi to naozaj nie je pre teba... inak... ako dlho ju beries? lebo niekedy sa vedlajsie ucinky po nejakych 3 mesiacoch maju stratit