problem vo vztahu

Príspevok v téme: problem vo vztahu
Emma132

mam priatela uz skoro 4 roky...mame velmi pekny vztah, stale sa moc lubime, aj mi to dava dost najavo..lenze... asi pred 2 rokmi sme mali krizu, rozisiel sa so mnou a povedal mi, ze sa so mnou rozchadza kvoli jednej babe, ze sa do nej zalubil... videla som co si pisali, videla som par smsiek..len si pisali..neboli spolu ani vonku ani nic, no bolo mi z toho na nic pretoze si pisali smsky na dobru noc..a take:/ no uz po par dnoch mi povedal ze spravil chybu, ze ma miluje, ze mu chybam... a tiez mi povedal ze sa so mnou rozisiel nie kvoli tej babe ale kvoli tomu ze to medzi nami skripalo... ze vsetko co mi o nej povedal, ze ju lubi, ze sa mu paci, ze je krajsia ako ja bolo klamstvo... a ja som si aj myslela, ze to dievca ho namotalo len preto lebo vtedy sme mali naozaj krizu a ja som nanho bola dost protivna...siel s nou raz von a vysvetlil jej ako to je, nech si to dievca uz nerobi nadeje...nejako sme to prekonali a potom nastali v nasom vztahu krasne casy..naozaj nam bolo krasne... nepisali si, to dievca zmizlo z nasho vztahu..a teraz po dvoch rokoch mu opat napisala..napisala mu ci pojdu von, ze len tak..pokecat si...a on chce ist...tvrdi mi ako moc ma miluje, dava mi to najavo, vidim to...no ja toto nechapem..preco s nou chce ist ked ma mna?kebyze boli kedysi dobri kamarati, tak dobre, nepoviem..ale oni sa poznali len chvilu...velmi ma to trapi..co tym moj priatel sleduje?

dobra vila

klame...a uz nikdy nebudes mat istotu...presne toto prezivam po 27 rokoch manzelstva....a presne tieto keci pocuvam, presne...a dovera je papa...uz nikdy nebudes moct doverovat...keci, keci, keci a ked sa raz pohadate, alebo bude mat slabu chvilku, hned bude mat komu sa vystazovat, za kym bezat....zaciatok konca...

soffa

taha ho k nej zvedavost,ako vyzera,ci sa nezmenila a mozno chce vediet svoju reakciu ked ju uvidi.ako bude na nu reagovat,ci sa mu nerozbusi srdce a tak.on sam nevie a chce to zistit.ak mi rozumies..

kajka01

no podla mna tvoja reakcia bola uplne normalna vzhladom na situaciu....nemohlo by ti to vadit len ak by ti nanom uz nezalezalo a bolo by ti to jedno..moj nazor..
a uz vobec nerozumiem na co mu je kamaratka ktoru vlastne pred tym ani nemal v jej osobe a dva roky o nej nic nepocul, ked si zil stastne doteraz bez nej...

Emma132

ja si tiez myslim ze ho musi za nou nieco tiahnut..:/ nechapem to:( ked som mu to hovorila, tak samozrejme povedal ze nie nie...len chce mat kamaratku...neviem ci sa len tvaril ze nechapem co je na tom divne alebo naozaj to berie inak ako ja.. oznamil mi s usmevom ze mu napisala.. a ze s nim chce ist von len ak to nebude mne vadit... hned ju teraz povazuje za milu a ohladoplnu...a ked videl ze ma to rozplakalo, tak zo mna spravil ziarlivu hysterku... no mne vtedy pred dvomi rokmi vazne ublizil tym, co mi o nej hovoril... a teraz mi povedal, ze chce mat pocit ze sa moze slobodne rozhodovat, ze chce mat volnost... lenze ja mu ju davam... ani s nou som mu nezakazala ist von, len mi vadi ze nechapem preco? na co je to dobre..:/ a povedal tiez ze kebyze nezareagujem tak ako som zareagovala, tak by s nou mozno ani nesiel... ja neviem ci nieco robim zle..ci sa nad tym az prehnane zamyslam a nema mi to preco vadit alebo..no neviem:( musela som sa niekomu nezaujatemu vyrozpravat lebo ma to dost vzalo..:(

AdamKrt

Nema dovod tam chodit, pokial to uzavrel. A ak to neuzavrel, tak mu mozno ona dala kosom a preto sa vtedy vratil.

Ak mu na Tebe zalezi, tak nepojde. Ak vztah neberie vazne, tak je mu jedno, ci Ti ublizi a pojde tam.

kajka01

a este so chcela dodat , ze je v tom mozno len jeho zvedavost..aj ked dost nebezpecna ked ste mali koli tej babe problem aj ked nie priamo koli nej ale bolo tam nieco

kajka01

mne by sa to tiez nepacilo a uplne ti rozumiem , ze naco ked sa dva rky nevideli a neboli ani pred tym kamarati..co uz take by mali rozoberat...
jeho to podla mna taha, chce ju vidiet z nejakeho dovodu..mozno to hladi trosku jeho ego, ze sa ta baba ozvala(a tym padom ma nejaky zaujem)