Upchatý nos, nádcha, sinusitida

Príspevok v téme: Upchatý nos, nádcha, sinusitida
sklenarova

Stále to isté soplíky od rána nonstop a v noci ešte horšie. Kvapky do nosa pomohli len trochu. Spýtala som sa doktorky aj na alternatívy a doporučila mi morskú vodu. V lekárni som si vybrala tú najväčšiu ked už nech vydrží Physioemer. Mám pocit že je super. Sem tam sa znovu spustí nádcha ale ked ho parkrát dám tak je oki. Poradte mi aj iné lieky na nádchu, len nech tam nie je veľa chémie

zuzka-kajka

Dobrý večer, prosím Vás o pomoc. Mám takmer 3-ročnú dcérku, ktorá opakovane prekonáva sínusítídy.Máme pozitívny nález vo výtere Pneumokok, no lekárka nechce riešiť všetko antibiotikami, tak skúšame Nasivin Sinus sirup,Pamycoin, Sulphacetamid.No po týždni takmer žiadne výsledky a opakované sínisítída je späť.Môžem poprosiť o radu? Nastúpili sme aj do kolektívu-škôlky. Ďakujem.

femka

moja mala ma akurat silnu hustu zltu nadchu a zacala uz aj kaslat (u nas nic mimoriadne mavame to kazdy mesiac)tak skusam teraz mega davky vitaminu c s vapnikom a poviem vam ze suuuper zabera a to neuzivame nic do nosteka len nahrievame soluxom aby sa neupchali dutinky a na noc jej natriem celo a priedusky wietnamskym balzamom(taky maly cerveny kremik dostat ho aj v marketoch)...postup s ceckom mame takyto-rano deci mineralky vincentky s trochou citronovej stavy do toho 5OOg praskoveho vitaminu c(kupila som v dm drogerii za 2€ cisty 100% C)a do toho jednu tobolku OVOVITALU(prirodny vapnik s horcikom a fosforom dostat v lekarni )a vypiť to....vecer postup rovnaky a vpriebehu dna este na obed trochu cecka ale len tak jej sypnem na jazyk (jej to chuti:)....skusali sme aj GSE pred tym ale to jej vystipalo sliznicu....na dobre rozpustanie hlienov a na vyplachy nosteka je najlepsi ANYZ cajik ale moja si to nechce robit:( no ale to co som popisala nam zabera superne je to len druhy den a uz jej skoro nic neni a pred tym sme sa trapili aj dva tyzdne a to sme uz brali vsetko mozne aj nemozne!

Aduliena

Poraďte mi prosím niečo na silnú nádchu, na veľmi upchatý nos. Kvapky do nosa nepomáhajú, ani slaná voda. Ďakujem.

janka

neviem ci je to homeopatikum ale vyborny je sirup Nasivin sinus.doba upchateho nosa sa u mojho syna skratila z 3 na 1 tyzden

RNG

Opakujem:
Selen, zinok, probiotika, GSE a koloidna strieborna voda, oreganovy olej, vitaminy C a E, baza, astragalus echinacea...