Volluma sprej - akože nové vlasy

Príspevok v téme: Volluma sprej - akože nové vlasy
alexa77

máte niekto skusenosti s týmto sprejom ? zadajte si do googlu volluma sprej.ja mam riedke vlasy,na temene mam uz taku redšiu cestičku,vraj to super zakryje. nechce sa mi to rozpisovať na akej báze to funguje,to si prečítajte.su tam aj videá aj fotky.bolo to prezentované aj v teleráne.neviete ci to dostat aj v kaderkách ? ale asi nie,len objednať.

Ludi

@Barbori : takze je nas dost, komu mane nevyhovuje.. a tak som sa tesil, ked mi dosiel postou. Ja som dlhu dobu skusal toppik, je super ale ta cena..keby bol o nieco lacnejsi.. ja som iba priemerne (ne)zarabajuci slovak.
Najnovsie som tu nasiel Nanogen, teda konecne na Slovensku. Vyzeraju dost seriozne. A tiez maju nanovlakna, ktore sa aplikuju suchou formou, nie sprejom.. ale zjavne to nie je jedina vec, na ktoru sa zameriavaju.
www.nanogen.sk

barbori

Kto kupi lacno mane tmavo hnedu? iba par krat pouzite, za dobru cenu. Nepotrebujem nevyhovuje, Volluma je stale najlepsia!
ziadna reklama, iba hola pravda.

www.volluma.sk

lasley

Micinko, ja som mal aj MANE, ale ved tam musis pouzit fixovaci sprej kde su akrylaty aby to drzalo vo vlasoch, a ano mas pravdu da sa zmyt obycajnym samponom a prave preto vobec nedrzi tak ako ma kedze ide uplne lahko dole. Ja som teda spokojny s volluma, pouzivam ju uz dlho a preto trochu nechapem co sa tu pise

micinko

Odporúčam vyskúšať prírodný produkt ,, MANE,netreba žiadne špeciálne spreje,ani šampóny,funguje aj bez akrylátov....je síce drahší,ale omnoho kvalitnejší a dá umyť obyčajným šampónom.viac info najdete na www.hustevlasy.sk

moncici1986

Si robíte srandu? ved je to hrozne ... zafarbi to len pokozku hlavy a farba sa stale odlupuje...nehovoriac o tom, ze ked si clovek poskriabe hlavu, tam mu ostane farebny prst...ja som z toho ostala velmi sklamana

Marcelinka01

je to dobre, skusila som uz aj ine podobne prostriedky, ktore som si objednavala dokonca z nemecka, ale volluma je najlepsia. maju aj najvacsi objem plechovky, takze aj pri vyssej cene 30 eur sa to oplati. fakt odporucam. ja som si dokonca aj na svadbu priklaslila vlasy a nikto si nic nevsimol :) ale treba k tomu objednat aj ten lesk na vlasy Schwarzkopf, velmi to pomaha, maju to tiez v ponuke na stranke.