Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechcem byť sama

Príspevok v téme: nechcem byť sama
4maya

viem,že nie som v tomto sama, ale ubíja ma to už . minulý rok som ukončila skoro trojročný vzťah a odvtedy sa mi nič nedarí.
hlavne, čo sa týka vzťahov .. mala som jeden polročný vzťah,potom jeden trojtýždnový,nič nebolo ono. potom som sa dva krát namotala, no nič z toho nebolo, len kamarátstvo . a som taká zúfalá, že každého, s kým si píšem si predstavujem ako svojho priatela. alebo, že by som sa vrátila k nejakému bývalému (čo spolu komunikujeme a mohlo by to ísť.) .. je to čistá zúfalosť a strach z toho, že nechcem byť sama. proste chýba mi niekto. chýba mi tá druhá polovička mňa :( .. a neviem ju nájsť. aj keď sa snažím nehladať, neviem, čo robím zle ..

4maya

:)) ja to tiež tak mávam, že ked nie som oholená, je to zaručená antikoncepcia u mna :)
a kam na dovču? tak si to tam uži :))

nessa22

ja sa na pocudovanie ani nejak nenudim a cas mi rychle leti...co som rada..teraz sa ide na dovolenku, tak aj to potesi =)
mne sa stalo skoro nieco podobne..len s clovekom s ktorym som dokopy bola asi 3x...a asi by som ho ani nezstavila...len som si vtedy spomenula ze som si neoholila jednu nohu, tak mna zastavilo to :D :D ...a vdakabohu som rada..odvtedy sme spolu uz ani neboli...neviem co to maju chlapi v mozgu, ze z nicoho nic zmenia spravanie...jooj

4maya

presne, ako píšeš, ešte, že je to leto . človek nemá depky potom. lebo ked je zamračené,zima,no hrôza :( .
a čo ma najviac štve, minule som sa vyspala s kamarátom. no ktovie, možno z toho niečo bude,ale neviem, či a akú budúcnosť má vzťah,čo sa začal milovaním. ale bolo to krásne,úžasné. medzi nami je to už niekolko rokov také zvláštne,že ked sme aj chceli vzťah, tak nám do toho niekto prišiel . no tak možno teraz to vyjde.no ale čo ma teda štve je fakt, že prečo mi nerobí problém sa takto vyspať s človekom, ku ktorému necítim lásku? :(

nessa22

no jedine co je fajn je ze je leto..a clovek mysli vaic pozitvinejsie ako inokedy...resp nejaky sport a tak...proste aj mam kamaratky..ale nieekdy nechcem aby vsetko azse vedeli...

4maya

no a v takejto situacii je dobré mať kopu priatelov, alebo sa venovať niečomu a nemyslieť na to zlé ..... hmmm...

nessa22

lenze aj ta sloboda casom prejde =/ ..praveze mne to prislo akurat vtedy ked som to ani necakala, ani netuzila a ani cas nemala..v podstate som sa niekolko tyzdnov len ucila doma, nohu som ani nevytiahla z domu...a vtedy tprisiel..ako som sa uz ucit nemuselaa soms a tesila, ze mozme sa castjesie stretavat...tak to odislo =( ..a nechapem preco ..len tak, bez slova

4maya

no jedine na tom dobré je tá sloboda ..
ale ked radšej by som slobodná nebola. asi to chceme tak velmi, že to nejako nejde ..

nessa22

hej...tiez som si to uz povedala ze pride dalsi a nebudem vyberat...ale akosi..som to nedodrzala...neviem ci cakam ze pride dajaky princ wiliam ci co :D ... a pritom by mi stacil niekto kto by to myslel vazne a trohu sa mi zapacil =/
a prechadzky ani nespominaj...to je atky uzasny pocit..ze ani neveim ci chcem vratit cas alebo je lepsie ze je to tak ako to je teraz =/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechcem byť sama - Fórum - ZDRAVIE.sk