nechcem byť sama

Príspevok v téme: nechcem byť sama
4maya

viem,že nie som v tomto sama, ale ubíja ma to už . minulý rok som ukončila skoro trojročný vzťah a odvtedy sa mi nič nedarí.
hlavne, čo sa týka vzťahov .. mala som jeden polročný vzťah,potom jeden trojtýždnový,nič nebolo ono. potom som sa dva krát namotala, no nič z toho nebolo, len kamarátstvo . a som taká zúfalá, že každého, s kým si píšem si predstavujem ako svojho priatela. alebo, že by som sa vrátila k nejakému bývalému (čo spolu komunikujeme a mohlo by to ísť.) .. je to čistá zúfalosť a strach z toho, že nechcem byť sama. proste chýba mi niekto. chýba mi tá druhá polovička mňa :( .. a neviem ju nájsť. aj keď sa snažím nehladať, neviem, čo robím zle ..

4maya

no ti poviem,takto spoločné večerné prechádzky vo dvojici ... tá romantika ... neviem, cítim sa tak čudne sama .
no vidíš, to isté bolo aj u mna, že som si myslela , že niečo bude a nebolo, kedže sa chlapec zlakol ... :( .. no hej, aj ja mám vela nápadnikov, ale žiadny nie je ten pravý. asi by sme si mali prestať preberať .. hmm ..

nessa22

no ja mam 3 dobre kamosky...ale zase kazdy den len snimi dakde chodit, to cloveka ani nebavi..a jedna azse stale o farjerovi len hovori :D..to uz ma az presla chut :D
najhorsie je ze teraz je leto a chcela by som niekoho mat..a este pred mesaicom som si ymslela ze aj budem..ale tak ten dotycny mal asi iny nazor...a potom je tu ejden co ma chce..ale co z toho ked ja nechcem jeho =//

4maya

no u mna je problém ten, že čo mam najlepšiu kamošku, tak tá je už vydatá a ostatné, také lepšie sú v zahraničí :( .. takže je to hrozne zložité a cítim sa sama .. a hlavne, ked nemam ani priatela. teda si ho nejako nedokážem nájsť :(

nessa22

ja uz mam pocit ze uz ani nikto taky nie, tak anco si mam dakoho najst =/

ja som na tom podobne..tie v pdostate mam kopec znamych..aj dost kamaratov...na fejsbuku 180 ale ked chcem ist von, alebo nebodaj na disku...tak nijak nikto nechce ist...a kamosku zo sabinova stale tahat nemozem =/ =D ...

4maya

ikuska, to mi je luto :( no ja mám velmi vela známych,ale ked chcem ísť niekam von,nemam s kym. blbé .. a mám velmi vela volného času,no nie ho s kým travit .

nessa22

hej..cisielko hore dole a boli skoro rovnake :D
mne sa zase stalo 2x za rok to, ze normalne prejavili o mna zaujem, vsetko vyzeralo OK...s tym jednym som si uz v podstate zacala...taky bol mily vsetko, pekne reci..a z nicoho nic..prestal, ani nenapisal, ked sme sa videli, ani sa neusmial...no proste nechapacka..ale tak co je pekne, predsa nemoze trvat dlho...

tak ja by som sa na dedine uz asi unudila k smrti :D :D

4maya

všimni si naše ip adresy :)) sranda ... :)
no u mna to tento rok tak vyzeralo, čo som sa dva krát namotala a dúfala, som že niečo z toho bude, prvý krát - nič, ale on bol až príliš dokonalý pre mna a druhý krát, všetko bolo ok, len on sa zrazu zlakol, lenže to sa mi dostal už pod kožu.. takže asi sa radšej preorientujem, lebo nejako to nevidím sľubne ...
no a ja som z dediny, takže tu už tobôž nič :D

nessa22

az pozeram ci to nahodou nepisem ja :D :D
ale inak to by si mala byt rada , ze si este na tom tak ako si..lebo ty si aspon nejaky ten vztah dlhsi uz mala...ja som mala niekoho skoro rok a aj to bol vztah na dialku..ale tiez ked s niekym azcnem pisat si uz myslim co z toho bude...len mna stve ze to aj 2x tak vyzeralo ze z toho nie co bude, ale zrazu sa jeho spravaie zmenilo o 180 stupnov..a ja zarzu som envedela ci je taky sukncikar ze strieda a nevydrzi dlho sjednou alebo na mne je neico vadne, co odplasi chalanov..proste je to na dlhe kecanie =)...
lenze najst niekoho je taky problem, hlavne v tomto meste kde byvam...hladat asi nema zmysel, lebo nenajdesa ktovie kde treba hladat..len nechapem preco musi byt vzdy vsetko take zlozite